Szkolenia w motoryzacji

10 miesięcy temu  07.07.2020, ~ Administrator   

APP Sp. z o.o.

Auto-Plast Produkt to polska firma, która od ponad 25 lat konsekwentnie buduje pozycję lidera w dystrybucji kompleksowej oferty dla branży automotive. Od samego początku działalności staramy się być jak najbliżej klientów. Znajomość potrzeb i oczekiwań w stosunku do produktów inspiruje nas do poszukiwania nowych innowacyjnych rozwiązań i technologii. Naszą specjalnością jest dostarczanie kompleksowego wyposażenia dla warsztatów blacharsko-lakierniczych. W asortymencie mamy ponad 3000 produktów z zakresu lakiernictwa, blacharstwa, smart repair, bhp czy autokosmetyki, a z każdym nowym klientem i dobrze zdiagnozowaną potrzebą liczba ta rośnie. To dlatego APP jest wiodącym dostawcą środków do napraw blacharsko-lakierniczych i pielęgnacji aut. Warto wiedzieć, że wszystkie produkty z oferty przechodzą wyśrubowane testy i mają niezbędne certyfikaty. Dbamy o jakość naszych produktów, a to sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować korzystne warunki gwarancji. Na terenie naszych obiektów przeprowadzamy ponad 1000 szkoleń rocznie, podczas których zespół wykwalifikowanych doradców technicznych z wieloletnim doświadczeniem dzieli się swoją wiedzą, poszerzając kompetencje klientów. Jeśli do tego wszystkiego dodamy sprawną logistykę i gwarancję dostawy w 48 godzin do dowolnego punktu w kraju, to uzyskamy odpowiedź na pytanie, dlaczego produkty APP są tak chętnie wybierane przez profesjonalistów.

Szeroka oferta szkoleń z zakresu metod stanowiących technologię napraw blacharskich, lakierniczych, auto detailingu i napraw przy użyciu systemów smart repair (APP jest inicjatorem i liderem w Polsce w tego typu naprawach) obejmuje: profesjonalne przygotowanie powierzchni do lakierowania, naprawę elementu od A do Z; aplikację lakierów bazowych, akrylowych i bezbarwnych, cieniowanie lakierów dwu- i trójwarstwowych; naprawę SPOT – zaprawki lakiernicze; bezlakierowe usuwanie wgnieceń – PDR i Smart Puller; auto detailing pojazdu; naprawę wnętrz pojazdów NTW Spray, NTW Kolor; naprawę samochodowych szyb klejonych NSK; zgrzewanie tworzyw zewnętrznych; system napraw panelowych – wyciąganie wgnieceń metodą inwazyjną na elementach stalowych lub aluminiowych.
APP dysponuje własnym centrum szkoleniowym. Jest to profesjonalnie wyposażony obiekt, zbudowany z myślą o prowadzeniu najwyższej jakości szkoleń praktycznych, w trakcie których uczestnicy pod okiem doświadczonego instruktora uczą się stosowania wybranych technologii i poznają nowości produktowe z oferty APP. Przeprowadzamy szkolenia otwarte i zamknięte, zarówno w naszym centrum, jak i w warsztatach/firmach klientów. Cechuje je wysoka jakość, którą wspierają wiedza i doświadczenie trenerów.
Jesteśmy firmą z certyfikatem SUS 2.0, wydanym przez Dekra Certification Sp. z o.o., co świadczy o bardzo wysokim poziomie świadczonych przez nas usług. Współpracujemy z różnymi instytucjami, które finansują szkolenia dla naszych klientów. Centra szkoleniowe APP posiadają salę wykładową o powierzchni 50 m2 z 16 miejscami wykładowymi, rzutnikiem, nagłośnieniem oraz sale ćwiczeniowe wyposażone we wszystkie urządzenia i materiały niezbędne do wykonywania napraw o powierzchni do 170 m2.
Ćwiczenia w pełni pokrywają się z rzeczywistą sytuacją naprawy. Szkolenia organizowane są w małych grupach (3 osoby). Każdy uczestnik dysponuje własnym stanowiskiem, realizując zadania indywidualnie w stałej konsultacji z trenerem, który na bieżąco kontroluje cały proces i ocenia jego postępy.
Centrum szkoleniowe auto detailing wyposażone jest w specjalistyczne oświetlenie przeznaczone do czynności auto detailingowych, instalację sprężonego powietrza, myjki ciśnieniowe oraz wszystkie urządzenia i materiały niezbędne do ćwiczeń. Znajdują się tu stanowiska pracy „mokre” i „suche”.
Centrum szkoleniowe blacharskie wyposażone jest w nowoczesne urządzenia, które pozwalają zapoznać się z technologiami, takimi jak: zgrzewanie oporowe, lutospawanie czy nagrzewanie indukcyjne. Duża liczba narzędzi gwarantuje praktyczne sprawdzenie zasad ich użycia.
Centrum szkoleniowe lakiernicze wyposażone jest w kabinę lakierniczą, strefę przygotowawczą, mieszalnik bazowy Modular oraz wszystkie urządzenia i materiały niezbędne do wykonywania napraw. Zastosowana została tu nowoczesna, ekologiczna komoro-suszarka sterowana komputerowo, zasilana gazem z otwartym palnikiem, która umożliwia symulację pracy na różnych typach stanowisk w różnych warunkach klimatycznych.
Centrum szkoleniowe smart repair zostało zaprojektowane tak, aby każdy uczestnik mógł samodzielnie wykonywać ćwiczenia, przeprowadzać naprawy na własnym stanowisku roboczym, co przekłada się na lepsze przyswajanie tematów zajęć. Zadania wykonywane są na rzeczywistych samochodach.
Nauka nie kończy się na szkoleniu. Gwarantujemy również bezpłatne konsultacje z trenerami po ich zakończeniu. Służymy wsparciem i odpowiadamy na techniczne pytania naszych klientów.

Maja Kierzek
tel. 605 998 951
szkolenia@app.com.pl
www.szkolenia.tech

Auto-Plast Produkt SA
ul. Przemysłowa 10
62-300 Września
www.app.com.pl

B1 - prenumerata NW podstrony

GALERIA ZDJĘĆ

APP Sp. z o.o.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony