Sieci warsztatowe

25 dni temu  22.05.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Astara mianuje nowego prezesa

Astara Western Europe, wyłączny importer samochodów Nissan, Mitsubishi i Isuzu w Polsce, ogłosiła dziś nominację Piotra Laube na stanowisko prezesa w Polsce.

Piotr Laube dołączył do zespołu Astara w Polsce we wrześniu 2023 roku. Przez ostatnie 15 lat zajmował wysokie stanowiska w BMW Group Poland i Inchcape. Laube jest wysokiej klasy menadżerem z ogromnym doświadczeniem w sektorze motoryzacji i znaczącymi sukcesami w obszarze rozwijania biznesu i satysfakcji klientów. W swojej nowej roli będzie on odpowiedzialny za zarządzanie działaniami firmy w Polsce raportując bezpośrednio do Oliviera Sermeusa, dyrektora zarządzającego Astara Western Europe.

- Cieszymy się z nowej roli Piotra w firmie Astara w Polsce - powiedział Olivier Sermeus, dyrektor zarządzający Astara Western Europe.

- Jego szerokie doświadczenie na polskim rynku motoryzacyjnym i pasja, z jaką traktuje obsługę klienta, to ważne atuty w procesie umacniania naszej czołowej pozycji wśród importerów japońskich samochodów w Polsce.

Jako Country Manager, Laube nadal będzie pełnił rolę szefa marki Nissan w Polsce. Za zarządzanie markami Mitsubishi i Isuzu odpowiadać będą jak dotąd Piotr Szewczyk i Radosław Przybyt.

Fot. Astara

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony