Warto wiedzieć

Wydarzenia

10 miesięcy temu  13.09.2018, ~ Administrator   

Automechanika: Federal-Mogul Motorparts uruchamia program pomocy technicznej

Fot. Piotr Łukaszewicz

Strona 1 z 2

Federal-Mogul Motorparts uruchomił projekt Garage Gurus - bezpłatny program wszechstronnego wsparcia dla mechaników, właścicieli warsztatów oraz dystrybutorów. Garage Gurus oferuje pomoc techniczną oraz szkolenia stacjonarne, internetowe i w terenie. Ten nowatorski na rynku wtórnym program zyskał już uznanie - został nominowany do nagrody 25. targów Automechanika Frankfurt „Innovation Award” w kategorii Naprawa i Diagnostyka.

Garage Gurus składa się z czterech głównych filarów, skoncentrowanych na wsparciu technicznym:

Gurus Onsite: zajęcia i kursy odbywają się w specjalnie przygotowanym do tego celu centrum Garage Gurus w Holandii lub w regionalnych oddziałach firmy.

Gurus On-the-Go: Specjalnie przygotowane pojazdy z odpowiednim wyposażeniem technicznym odwiedzą warsztaty z interaktywnymi prezentacjami oraz szkoleniami dla mechaników na temat najnowszych narzędzi oraz rozwiązań i technologii wykorzystywanych w produkcji części zamiennych. Początkowo usługa zostanie uruchomiona w siedmiu krajach, w tym w Polsce, Francji, Niemczech, Włoszech, Rosji, Rumunii i Serbii.

Gurus Online: internetowa platforma szkoleń technicznych, dostępna 24/7, uczy i rozwija wiedzę na temat systemów, komponentów i serwisowania pojazdów. Strona zawiera interaktywne moduły szkoleniowe, wskazówki techniczne i filmy prezentujące sposoby rozwiązywania problemów.

Nowa strona internetowa www.fmgaragegurus.eu

Gurus On-Call: specjaliści techniczni, dostępni poprzez infolinię lub Skype’a, odpowiedzą na pytania dotyczące produktów i diagnostyki. Lokalne numery infolinii znajdziesz na stronie internetowej www.fmgaragegurus.eu lub możesz skontaktować się poprzez Skype'a: gurus_on_call. 6 języków (w tym polski), 100+ krajów.

Dzięki Garage Gurus mechanicy mogą być na bieżąco z najnowszym wyposażeniem oraz nowymi informacjami. Dzięki naszemu programowi mogą śledzić rozwój technologii w branży motoryzacyjnej” - wyjaśnia Marijn Staal, Trade and Technical Services Manager, Federal-Mogul Motorparts EMEA. „Każdy filar programu przyczynia się do realizacji celu, jakim jest zapewnienie doskonałego wsparcia technicznego na rynku części zamiennych. Poziom wsparcia, który możemy zaoferować klientom w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, znacznie podniósł się dzięki tej inicjatywie”.
Głównym celem Garage Gurus jest zaangażowanie i wspieranie mechaników podczas ich codziennej pracy” – dodaje. „Wierzymy, że przeszkoleni i dobrze poinformowani mechanicy są sercem szybko rozwijającego się sektora napraw pojazdów. Nawet najbardziej doświadczeni mechanicy wiedzą, że w tym zawodzie nigdy nie przestajesz się uczyć. Dlatego chcemy być dla nich źródłem informacji technicznych i wsparciem, na które mogą liczyć.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony