Wydarzenia

17 dni temu  17.11.2020, ~ Administrator   

Bezpłatne szkolenia DENSO z systemów sterowania silnikiem

Po udanej serii szkoleń z układów klimatyzacji DENSO przygotowało nowy webinar, tym razem z systemów sterowania silnikiem (EMS). Szkolenie jest całkowicie bezpłatne. Zapisz się już teraz!

Szkolenie z systemów sterowania silnikiem (EMS) odbędzie się online, na platformie e-learningowej DENSO, w dwóch terminach: 17 listopada o 17:00 oraz 1 grudnia o 17:00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Podczas szkoleń omówione zostaną podstawowe zasady pracy systemu sterowania silnikiem (EMS) oraz wszystkie jego podzespoły i stawiane im wymagania. DENSO oferuje rozbudowany program części do systemów sterowania silnikiem (EMS), który obejmuje sondy lambda, masowe przepływomierze powietrza (MAF), czujniki ciśnienia absolutnego (MAP), pompy paliwa, zawory układu recyrkulacji spalin (EGR), czujniki temperatury odprowadzanych spalin (EGT) oraz czujniki położenia wałka rozrządu i wału korbowego. Wszystkie te części wykorzystują oryginalne technologie DENSO, które gwarantują idealne dopasowanie podczas montażu oraz niezawodność i wysoką wydajność na drodze.

Zapisz się na szkolenie, by dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o układach EMS. Zapisy i więcej informacji są dostępne na stronie: www.denso-technic.com/plZarejestruj się już teraz, liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej kursów

Oprócz nowego szkolenia z systemów EMS, portal e-learningowy DENSO został rozszerzony o kurs na temat świec żarowych. Obejmuje on zarówno ogólne informacje o rozwoju i historii tej części, jak również bardziej szczegółowe zagadnienia: jak prawidłowo zamontować świecę żarową, jakie są najczęstsze przyczyny usterek świec żarowych, jak je zdiagnozować i wymienić świecę.

Uruchomiona pół roku temu platforma do nauki online cieszy się dużą popularnością – zarejestrowało się na niej 1890 użytkowników, z których większość to pracownicy warsztatów. Rejestracja na denso-technic.com umożliwia mechanikom wzięcie udziału w kursach dotyczących różnych części, m.in. świec zapłonowych, rozruszników, alternatorów i układów klimatyzacji, jak również zdobywanie cennych nagród. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.denso-technic.com/pl

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony