Wyposażenie warsztatu

ponad rok temu  11.05.2022, ~ Administrator - ,   Czas czytania 3 minuty

Czysta moc dla twojego warsztatu. Wiosenna oferta Kärcher

Każdy warsztat samochodowy powinien potraktować kwestię utrzymania czystości jako priorytetową. W swojej codziennej pracy serwisanci mają do czynienia z wieloma trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami, takimi jak olej silnikowy, smary i inne tłuste zabrudzenia. Dodatkowo spotykamy też konwencjonalne zabrudzenia, wymagające odkurzania. Dlatego warto zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt, który sprawi, że nasz warsztat będzie zawsze czysty, co z pewnością docenią klienci oraz co podniesie komfort i bezpieczeństwo pracy.

Tej wiosny w ramach promocji „Czysta moc” od kwietnia do końca czerwca Kärcher oferuje swoje niezawodne urządzenia czyszczące w atrakcyjnych zestawach wraz z akcesoriami. Weźmy ofertę „na warsztat” i przekonajmy się, jak bardzo sprzęt marki Kärcher może ci pomóc.

Moc ciśnienia wody
Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher wyposażone są w pistolety EASY!Force, w których spust został przeniesiony z przodu na tył uchwytu. Ta z pozoru niewielka zmiana wpłynęła na zwiększenie wygody w operowaniu pistoletem ciśnieniowym. Do tej pory spust należało naciskać palcami, co szybko powodowało zmęczenie. Teraz wystarczy, że posłużymy się nasadą dłoni. To zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie, w którym wykorzystuje się siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody, aby zmniejszyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu. Tym samym siła potrzebna do kontrolowania lancy zostaje przeniesiona ze słabszych i łatwo męczących się mięśni dłoni na znacznie silniejsze i wytrzymalsze wyższe partie mięśniowe ramion. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie na rynku.
Proponujemy kilka naszych urządzeń wysokociśnieniowych bez podgrzewania wody HD. Warsztatom polecamy szczególnie HD 5/15 C, które ze względu na swój niewielki rozmiar oraz wagę jest bardzo mobilne i może pracować wszędzie tam, gdzie trudno dotrzeć. Dodatkowe uchwyty dają możliwość transportu urządzenia wraz z wyposażeniem. Model ten potrafi pracować zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Mosiężna głowica pompy oraz automatyczny system redukujący ciśnienie wpływają na wydłużenie żywotności urządzenia. Duży filtr wody zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami. W standardzie dostajemy pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force z obrotową lancą, 10-metrowy wąż wysokociśnieniowy i manualną dyszę trójstopniową. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. To nie błąd – praca tym urządzeniem nie jest w ogóle męcząca. Dodatkowo HD 5/15 C wyposażone jest w system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający zmieniać wyposażenie 5 razy szybciej niż tradycyjny system gwintów.
W ofercie „Czysta moc” urządzenie dostępne jest w zestawie z dyszą rotacyjną do uporczywych zabrudzeń oraz uniwersalnym środkiem czyszczącym RM 55 ASF.

Pogromcy brudu
Urządzeniami, które bardzo dobrze sprawdzą się w branży motoryzacyjnej, są również odkurzacze uniwersalne. Zbierają zarówno wodę, która jest wszechobecna podczas naprawy samochodów, jak i zabrudzenia suche, w tym różnego rodzaju pyły. W ofercie znajduje się objęty promocją prawdziwy pogromca brudu: NT 40/1 Tact Te L. System TACT sprawia, że nawet zasysanie dużej ilości pyłu nie powoduje spadku siły ssącej. Polega to na tym, że w stałych interwałach czasowych filtr jest przedmuchiwany przez silny strumień powietrza zwrotnego, tym samym jest oczyszczany, a urządzenie nie traci mocy i nie zatyka się. Płaski filtr falisty umieszczony jest w specjalnej kasecie, dzięki temu wymiana następuje bez kontaktu z zabrudzeniami, a filtr jest chroniony przed uszkodzeniem podczas ciężkiej pracy.
W ofercie „Czysta moc” urządzenie dostępne jest wraz z wężem odprowadzającym ładunki elektrostatyczne.
Odkurzacze uniwersalne nie tylko pozwolą utrzymać czystość w warsztacie, idealnie nadają się również do czyszczenia pojazdów, a to dzięki dostępności licznych akcesoriów, z pomocą których możemy z powodzeniem odkurzać tapicerki i fotele samochodowe.

Niech twój warsztat lśni na wiosnę, a klienci nie wychodzą z podziwu, jak pięknie i czysto może być w takim miejscu! Po więcej informacji odsyłamy na: www.kaercher.com/pl/promocje/czysta-moc.html.

B1 - prenumerata NW podstrony

GALERIA ZDJĘĆ

Czysta moc dla twojego warsztatu. Wiosenna oferta Kärcher

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony