Promocje

ponad rok temu  28.05.2013, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

DEF Sp. z o.o. – nowoczesny producent kół stalowych

DEF Sp. z o.o. Zakład Kołownia w Lub-linie jest producentem kół do samochodów osobowych i dostawczych. Firma łączy najnowszą technologię produkcji z ponad 30-letnim doświadczeniem producenta kół jezdnych.
DEF Sp. z o.o. dysponuje nowoczesnymi liniami produkcyjnymi oraz bogatym wyposażeniem technicznym. Firma stale poszerza swój program produkcyjny i dostosowuje asortyment wyrobów do potrzeb i wymagań odbiorców.
Atutem firmy jest wysoka jakość produktu, niezawodność i wykwalifikowana kadra pracowników. Polityka jakości firmy w zakresie produkcji i sprzedaży kół zorientowana jest na spełnianie oczekiwań klienta.
Oferta firmy DEF Sp. z o.o. to koła m.in. jezdne do samochodów osobowych. Tarcze wykonywane są na automatycznej prasie amerykańskiej firmy Verson o nacisku 3000 t. Z kolei obręcze wytwarzane są na automatycznej holenderskiej linii Fontijne.
Firma posiada w swoim asortymencie także koła jezdne do samochodów dostawczych i ciągników. Tarcze w tym przypadku wykonywane są na linii pras o naciskach od 250 t do 630 t.W produkcji kół wykorzystywane są najnowsze technologie i stosowane materiały hutnicze o podwyższonej wytrzymałości. Koła do samochodów osobowych zabezpieczane są antykorozyjnie powłoką kataforetyczną w kolorze czarnym. Dodatkowo, na życzenie klientów malowane są farbą nawierzchniową w kolorze srebrnym. W procesie łączenia tarczy z obręczą stosowane jest spawanie w osłonie argonu, które odbywa się na automatycznej, sterowanej komputerowo linii niemieckiej firmy Kieserling.

(tekst sponsorowany)
B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony