Części i regeneracja

24 dni temu  23.05.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Denckermann wprowadza klocki hamulcowe dla samochodów elektrycznych

Denckermann, producent części zamiennych i akcesoriów samochodowych, ogłosił wprowadzenie na rynek nowej linii klocków hamulcowych zaprojektowanych specjalnie dla samochodów elektrycznych.

Nowa seria klocków hamulcowych Denckermann została stworzona z myślą o specyficznych wymaganiach samochodów elektrycznych, które są cięższe od tradycyjnych pojazdów spalinowych ze względu na wagę silników elektrycznych i baterii. Dzięki wysokiemu i stabilnemu współczynnikowi tarcia klocki Denckermann zapewniają płynne i skuteczne hamowanie, przez co kierowcy mogą cieszyć się większym bezpieczeństwem na drodze.

- Nasze nowe klocki hamulcowe produkowane są w zaawansowanej technologii, która nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale również zwiększa żywotność klocków i tarcz hamulcowych. Dzięki malowaniu proszkowemu, metalowa płytka nośna jest odporna na korozję, co z kolei przekłada się na większa trwałość i prawidłową pracę klocków jak i całego układu hamulcowego. Warto też wspomnieć, że przy produkcji naszych klocków zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania, które wspomagają skuteczne usuwanie rdzy z tarcz hamulcowych. Jest to istotne w przypadku systemów hamulcowych aut elektrycznych - mówi Ewa Balik, Product Manager w Denckermann.

Dodatkowo, klocki zostały tak zaprojektowane, aby generować mniej hałasu podczas hamowania, co jest kluczowe dla komfortu jazdy w coraz cichszych samochodach elektrycznych.  Klocki hamulcowe Denckermann już teraz są dostępne w sprzedaży zarówno w Polsce, jak i na rynkach międzynarodowych.

Więcej informacji na temat nowych produktów można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem www.denckermann.com.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony