Diagnostyka

2 miesiące temu  07.12.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

DTE Power przejmuje firmę DeltaTech Electronics

DTE Power spółka z o.o. jest nowym właścicielem marki DeltaTech Electronics, renomowanego producenta testerów diagnostycznych dla mechaników, oferującego innowacyjne rozwiązania w dziedzinie diagnostyki pojazdów. Firma ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień za jakość i precyzję swoich produktów.

Listopad przynosi zmiany na rynku automotive. DTE Power Spółka z o.o. przejmuje firmę DeltaTech Electronics, kierowaną do tej pory przez Panią Joannę Bogusz. Otwiera to nowy rozdział w ponad 25-letniej działalności uznanego producenta warsztatowych testerów diagnostycznych.

Zespół zarządzający DTE Power planuje wprowadzenie przełomowych zmian w ofercie produktowej firmy, co da mechanikom jeszcze więcej opcji na szybką i precyzyjną diagnostykę pojazdów. Firma stawia na poprawę warunków pracy w warsztatach samochodowych oraz wspieranie ich poprzez szkolenia i edukację. DTE Power zamierza również rozwijać swoją działalność w branży zasilającej, powiększając tym samym portfolio przedsiębiorstwa.

- Jest to ogromna szansa na kontynuację i rozwój dotychczasowej misji firmy. Cieszę się, że znaleźliśmy inwestorów, którzy postawili na utalentowany zespół DTE, rozwój i elastyczne podejście do klientów. Te wartości to dla nas kreowanie kultury współpracy i synonim produktów najwyższej jakości - podkreśla Joanna Bogusz, dotychczasowa właścicielka firmy DTE.

Celem nowych inwestorów jest również rozwijanie partnerstw strategicznych.

- Współpraca z liderami branży, wymiana doświadczeń i wspólne projekty, stworzą nam nowe możliwości i pozwolą jeszcze lepiej dostosować produkty do potrzeb rynku automotive - mówi Paweł Kania, nowo powołany Dyrektor Operacyjny Spółki DTE Power.

Fot. DTE Power spółka z o.o.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony