Warto wiedzieć

Artykuł sponsorowany

2 miesiące temu  26.09.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 3 minuty

Elcamp, czyli profesjonalny serwis kamperów i przyczep kempingowych i nie tylko!

Z roku na rok rośnie popularność karawaningu. Nie dziwi zatem, że wraz z pasją do takiego podróżowania rośnie także zapotrzebowanie na profesjonalistów, którzy będą stanowić wsparcie zarówno serwisowe, jak i sprzedażowe – kiedy zdecydujemy się na zakup nowego kampera czy przyczepy kempingowej. Wszystko to znaleźć można w ofercie firmy Elcamp RV, która istnieje na rynku już od kilkunastu lat. Co dokładnie oferuje Elcamp i dlaczego warto na nich postawić? Już wyjaśniamy!

Elcamp – serwis i naprawa kamperów i przyczep kempingowych

Przyczepy i samochody kempingowe to podstawa karawaningu, który pozwala na przeżycie wspaniałych przygód w komfortowych warunkach. W Polsce społeczność karawaningowa stale rośnie, podobnie jak rozwija się infrastruktura kempingowa. Również wsparcie techniczne stoi na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem jest Elcamp RV. Firma ta istnieje na rynku od 2009 roku i co najważniejsze, jej założyciele i załoga, to nie tylko eksperci w swoim fachu, ale także prawdziwi miłośnicy karawaningu.

Elcamp RV ma swoją siedzibę w Krakowie. To właśnie tam znajduje się zarówno profesjonalny serwis kamperów i przyczep kempingowych, jak i salon, w którym można kupić nowe i używane pojazdy oraz przyczepy, a także bogato wyposażony sklep z akcesoriami kempingowymi – w tym osprzętem do kamperów i przyczep.

Firma oferuje nie tylko gwarancyjne i pogwarancyjne serwisowanie kamperów i przyczep, ale także naprawy powypadkowe pojazdów turystycznych. Dysponuje bowiem halą serwisową z sześcioma stanowiskami i wyspecjalizowanymi działami ekspertów, takimi jak:

 • termika i oświetlenie
 • zawieszenia pneumatyczne
 • serwis części i naprawy powypadkowe

Tym samym Elcamp stanowi kompleksowe wsparcie dla miłośników karawaningu, pomagając dbać o pojazdy turystyczne w każdym aspekcie, również je udoskonalając lub pomagając zmienić je na inne!

Sprzedaż nowych i używanych pojazdów kempingowych i sklep z akcesoriami kempingowymi

Zakup kampera lub przyczepy kempingowej to poważna inwestycja, dlatego warto nabywać pojazdy ze sprawdzonego źródła. Niestety, ale w przypadku używanych pojazdów wszelkie zaniedbania poprzednich właścicieli nie tylko popsują radość z podróżowania, ale także mogą okazać się kosztowne w naprawie. W ofercie używanych pojazdów kempingowych Elcamp znajdują się sprawdzone pojazdy turystyczne, które nie zawiodą swoich nowych właścicieli nawet w dłuższych trasach.

Oczywiście Elcamp oferuje także nowe kampery i przyczepy kempingowe. Firma jest bowiem przedstawicielem takich renomowanych marek jak:

 • Adria
 • Sun Living
 • Globe-Traveller
 • Hymer
 • Eriba
 • Bürstner
 • Westfalia

Ponadto Elcamp prowadzi wspomniany już sklep z akcesoriami kempingowymi i częściami – w tym zarówno oryginalnymi, jak i dobrej jakości zamiennikami. Firma oferuje też profesjonalne usługi detailingu, czyli dogłębnego czyszczenia kampera i odświeżenia jego wyglądu, a także jego unowocześniania poprzez dodawanie wybranych rozwiązań czy akcesoriów. Warto zaznaczyć, że wszyscy, którzy chcą sprzedać swoje pojazdy turystyczne, mogą zgłaszać się do krakowskiej firmy, ponieważ prowadzi ona także skup używanych kamperów i przyczep kempingowych.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony