Wyposażenie warsztatu

Narzędzia w warsztacie

Warto wiedzieć

Wydarzenia

ponad rok temu  14.12.2018, ~ Administrator   

Elektroniczna Kontrola Stanu Pojazdu - jak to działa?

To bezpłatna procedura, którą swoim klientom udostępnia Nissan. W ostatnim czasie producent poprawiał produkt pod kątem poprawy jakości obsługi klienta i dalszego zwiększenia przejrzystości procesu.

W ramach programu Obietnica Nissana każdy właściciel może skorzystać z bezpłatnej kontroli stanu pojazdu przy okazji wizyty w serwisie Nissana w związku z przeglądem lub naprawą. Kontrola jest przeprowadzana przez wykwalifikowanego i doświadczonego doradcę serwisowego, posługującego się tabletem ze specjalną aplikacją, oraz w obecności właściciela. Procedura ta została udoskonalona i rozszerzona o szereg nowych elementów wpływających na poprawę wrażeń klienta.

Na przykład skanowanie tablicy rejestracyjnej zapewnia szybki dostęp do danych pojazdu, a obecnie także do pełnej historii kontroli jego stanu technicznego. Na podstawie tych informacji doradca serwisowy wie, jakie prace zostały wcześniej zalecone i wykonane. Ponadto w aplikacji można teraz utworzyć raport diagnostyczny oraz kosztorys, a następnie przesłać oba dokumenty klientowi e‑mailem.

Każda kontrola EVHC obejmuje przegląd najważniejszych elementów pojazdu wpływających na bezpieczeństwo, w tym wycieraczek, opon, hamulców i świateł, a także kontrolę nadwozia pod kątem uszkodzeń. Wszystkie prace, na które klient wyraził zgodę, zostaną wykonane przez wyszkolonych mechaników Nissana, co jest gwarancją sprawnej obsługi i pełnego spokoju.

Według naszych wewnętrznych badań 87% klientów chciałoby lepiej poznać swój samochód, a dzięki unowocześnieniu EVHC możemy im w tym pomóc, zapewniając przy tym jeszcze sprawniejszą i efektywniejszą obsługę - mówi Jean-Christophe Mercier, wiceprezes ds. obsługi posprzedażnej w Nissan Europe.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Michak 1 ponad rok temu Próbowałem skorzystać z tego typu usług. Nie polecam nic nie działa . Już nie wspominając o pracownikach serwisów Nissana. Nie polecam
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony