Wydarzenia rynkowe

ponad rok temu  05.10.2021, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Elektryczny moduł napędowy KAISER+KRAFT

E-moduł NEO to napęd elektryczny, który łączy w sobie ergonomię, elastyczność i bezpieczeństwo pracy podczas przemieszczanie ładunków o wadze do 500kg. Można go nabyć pojedynczo lub w połączeniu z produkowanymi przez KAISER+KRAFT wózkami transportowymi.

 

Nowością w portfolio KAISER+KRAFT jest napęd elektryczny o mocy 0.25 kW, który stworzono z myślą o wózkach przemysłowych obsługiwanych dotychczas ręcznie. Dzięki technologii Bluetooth, E-moduł elektryczny NEO jest bezprzewodowy. Innowacyjne są również bezstopniowa regulacja prędkości (do 5 km/h) i sterowanie za pomocą głowicy dyszla.

Dzięki modułowi elektrycznemu można w prosty sposób rozbudować urządzenia transportowe, takie jak wózki szafkowe, skrzyniowe, platformowe, montażowe lub piętrowe. Przedstawiony moduł elektryczny nadaje się również do obsługi grupy wózków w hali. Dzięki bezprzewodowemu trybowi pracy E-moduł cechuje się również łatwą instalacją i wymianą podzespołów. System wymiennych akumulatorów pozwala na nieograniczony czas pracy. Zastosowanie modułu elektrycznego pozwala z jednej strony na odciążenie ludzi przemieszczających znacznie obciążone wózki transportowe, a z drugiej jednocześnie przyspieszyć procesy logistyczne w firmie

 

Fot. KAISER+KRAFT

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony