Sieci warsztatowe

ponad rok temu  08.02.2019, ~ Administrator - ,   Czas czytania 3 minuty

Engine Service

1. Nazwa sieci warsztatowej
Engine Service

2. Nazwa podmiotu organizującego sieć
Cer Motor Sp. z o.o.

3. Określenie działalności
Engine Service to jedna z najprężniej rozwijających się sieci warsztatowych działających na rynku motoryzacyjnym. W chwili obecnej zrzesza ponad 100 niezależnych warsztatów, specjalizujących się w naprawach głównych silników. Wszyscy uczestnicy sieci z pełną odpowiedzialnością podejmują się szeroko pojętych naprawach mechanicznych pojazdów: od wymiany rozrządów, tłoków, uszczelek, korbowodów, pierścieni tłokowych, przez pełne uszczelnienie (simmeringi), wałki, filtry, pompy wody, pompy oleju, termostatów, oraz całych misek olejowych.

4. Liczba zrzeszonych warsztatów
W chwili obecnej 150 warsztatów na terenie całego kraju.

5. Rodzaje usług
Warsztaty będące uczestnikami projektu Engine Service to wykwalifikowani specjaliści silnikowi. Nie boją się wyzwań związanych z usterkami silników w samochodach osobowych, ciężarowych i w maszynach rolniczo-budowlanych. Wybrane warsztaty podejmują naprawy główne zarówno góry, jak i dołu silnika. Są profesjonalistami cenionymi przez klientów.

6. Korzyści z członkostwa w sieci
- Możliwość korzystania z pełnej oferty części Cer Motor Sp. z o.o. na preferencyjnych warunkach cenowych.
- Pełen dostęp do wszystkich katalogów papierowych i elektronicznych (WebTerminal, TurboFinder).
- Dostęp do akcji promocyjnych skierowanych do uczestników projektu.
- Możliwość udziału w Programie Wsparcia Sprzedaży ES, co wiąże się z wyborem atrakcyjnych nagród.
- Udział w programie lojalnościowym Cer Motor (zbieranie punktów za zakupy i ich wymiana na nagrody).
- Bezpłatny dostęp do szkoleń techniczno-handlowych, zjazdów czy eventów.
- Dedykowany opiekun, służący pomocą w zakresie merytorycznym, doradztwo techniczne gwarantowane przez wykwalifikowaną kadrę.
- Bezpłatny transport towaru na terenie całego kraju.
- Szybsza realizacja zamówień indywidualnych zgodnie z potrzebami klienta.
- Spójne oznakowanie warsztatów uczestniczących w projekcie Engine Service w postaci baneru reklamującego, profesjonalnej odzieży roboczej dla wszystkich pracowników warsztatu, a także certyfikacja klienta.

7. Zobowiązania członków
- Uczestnikiem sieci Engine Service może być właściciel lub przedstawiciel firmy prowadzącej działalność gospodarczą w zakresie napraw mechanicznych silników.
- Członkostwo w sieci jest dobrowolne i nie ogranicza samodzielnej działalności uczestnika projektu.
- Współpraca handlowa z Cer Motor Sp. z o.o. w zakresie nabywania części zamiennych zgodnie z warunkami deklaracji członkowskiej ES.
- Realizacja założeń ES zgodnie z regulaminem i standardami firmy Cer Motor Sp. z o.o. 

8. Struktura zarządzania siecią
Zarządzanie siecią jest określone regulaminem i nadzorowane przez koordynatora w biurze centrali organizatora sieci – firmy Cer Motor Sp. z o.o.

9. Sposób komunikacji wewnątrz sieci
Komunikacja za pomocą mailingu, SMS-ów, telefonów, regularne spotkania opiekuna projektu z uczestnikami podczas różnego rodzaju szkoleń, zjazdów, spotkań integracyjnych. Posiadamy także specjalną zakładkę informacyjną skierowaną do członków naszej sieci warsztatowej na stronie www.cermotor.com.pl.

10. Dostawy i czas realizacji
Decydując się na wstąpienie do sieci ES, wszyscy uczestnicy otrzymują od Cer Motor Sp. z o.o. najszybszy i bezpłatny transport na terenie całego kraju oraz możliwość realizacji zamówień indywidualnych w korzystnych terminach. Dysponując 38 oddziałami na terenie kraju, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom czasowym naszych uczestników, dostarczając zamówienia dwukrotnie w ciągu dnia.

11. Plany rozwoju
Engine Service stawia przede wszystkim na ciągły rozwój i udoskonalanie działalności sieci. Dążymy do jak najlepszego wsparcia naszych uczestników podczas zaopatrywania w części zmienne, oferujemy też pomoc marketingową. Stawiamy na jakość, chcemy zaoferować jak najwięcej odbiorcom naszych produktów.

12. Warunki przystąpienia dla nowych członków
Uczestnikiem naszego projektu może być każdy warsztat oferujący usługi w zakresie napraw silnikowych. Podpisując umowę wstąpienia do sieci, jednocześnie deklaruje się realizację założeń i standardów Engine Service wynikających z regulaminu sieci.

Cer Motor Sp. z o.o. 
Rezedowa 19, 04-232 Warszawa 
tel. 22 612 88 77, 570 024 080

B1 - prenumerata NW podstrony

GALERIA ZDJĘĆ

Ewa Jackiewicz dyrektor handlowy

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony