Sieci warsztatowe

ponad rok temu  08.02.2019, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Eurorepar Car Service

1. Nazwa sieci warsztatowej
Eurorepar Car Service

2. Nazwa podmiotu organizującego sieć 
Grupa PSA

3. Określenie działalności
Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych wszystkich marek (do 3,5 t).

4. Liczba zrzeszonych członków 
53 warsztaty na terenie Polski

5. Rodzaje usług 
Przeglądy, naprawy, w tym blacharsko-lakiernicze, kompleksowa obsługa pojazdów wszystkich marek obecnych na polskim rynku (wykorzystując części Eurorepar). Zakres świadczonych usług zależy od specjalizacji warsztatu.

6. Korzyści z członkostwa w sieci 
Przynależność do światowej sieci warsztatów (w Europie już ponad 3500), pod patronatem jednej z największych grup producentów samochodów, identyfikacja obiektu, elementy wyposażenia recepcji i warsztatu (np. regały ekspozycyjne), ubrania warsztatowe, obecność informacji o warsztacie na stronie internetowej (eurorepar.pl) i w materiałach reklamowych, możliwość dostępu do dokumentacji technicznej, atrakcyjne warunki zakupu wyposażenia diagnostycznego, specjalistyczne szkolenia techniczne.

7. Zobowiązania członków 
Wysoki poziom obsługi klienta, uczestnictwo w akcjach promocyjnych i w szkoleniach, wyposażenie dostosowane do zakresu świadczonych usług, przestrzeganie umowy licencyjnej ERCS.

8. Struktura zarządzania siecią 
Sieć tworzą niezależne warsztaty posiadające licencję ERCS przyznaną przez Grupę PSA. Nadzorowana jest przez managera Eurorepar Car Service we współpracy z terenowymi koordynatorami ds. części zamiennych.

9. Sposób komunikacji wewnątrz sieci 
Bieżące oferty przekazywane są za pomocą poczty elektronicznej i telefonicznie przez biuro obsługi klienta. Do komunikacji promocji i innych programów lojalnościowych, konkursów służy program dla warsztatów niezależnych – www.distrigo.com.pl. Ważną rolę w komunikacji pełnią terenowi koordynatorzy ds. części zamiennych.

10. Dostawy i czas realizacji
Bezpośrednie dostawy z magazynu centralnego Distrigo, znajdującego się w Natolinie k. Grodziska Mazowieckiego. Obecnie jedna, a w wybranych rejonach Polski centralnej dwie dostawy dziennie (Turbo-Pro). Do końca 2020 roku planowane jest uruchomienie drugiej platformy dystrybucyjnej i znaczne rozszerzenie obszaru objętego systemem dwóch dostaw dziennie.

11. Plany rozwoju
Do końca 2020 roku min. 100 warsztatów na terenie całej Polski.

12. Warunki przystąpienia dla nowych członków
Liczba stanowisk naprawczych, personelu i wyposażenia dostosowana do zakresu prowadzonej działalności; schludny wygląd obiektu, warsztatu i recepcji. Magazyn części zamiennych i parking, którego wielkość jest odpowiednia do liczby obsługiwanych klientów.

B1 - prenumerata NW podstrony

GALERIA ZDJĘĆ

Mirosław Drej manager Euro Repar Car Service tel. +48 787 926 186 miroslaw.drej@mpsa.com

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony