Ogumienie

Serwis ogumienia

Warto wiedzieć

Wydarzenia

10 miesięcy temu  07.09.2018, ~ Administrator   

FELGEO.PL zaprasza na stoisko CUB TPMS na targach Automechanika Frankfurt 2018

Hurtownia felg aluminiowych i stalowych FELGEO.PL jako wyłączny dystrybutor CUB ELECPARTS Inc. w Polsce będzie obecna na jednej z najważniejszych na świecie wystaw techniki motoryzacyjnej.

Już niedługo, bo w dniach 11 – 15 września na stoisku światowego i uznanego dostawcy rozwiązań TPMS, czyli właśnie firmy CUB TPMS zaprezentowane zostaną produkty z oferty FELGEO.PL z zakresu systemów monitorowania ciśnienia w oponach. Flagowym produktem systemu jest programator CUB Sensor AID Pro (EU + USA), współpracujący z uniwersalnymi i w pełni programowalnymi czujnikami UNI Sensor. System zapewnia pokrycie ponad 98% aut dostępnych na rynku, umożliwia też klonowanie zamienników. Wyróżnikiem jest też nieograniczony i darmowy dostęp do aktualizacji oprogramowania.

Wizytując targi warto udać się do hali 4.2 i odszukać stoisko nr G33. Tam wszyscy goście zostaną mile przyjęci i zyskają okazję do osobistego zapoznania się z systemem.

Trzeba wspomnieć, że w tym roku Automechanika świętuje 25-lecie istnienia. Z tej okazji zwiedzający mogą spodziewać się wielu niespodzianek i atrakcji. Jedną zaś z najważniejszych nowości będzie wystawa REIFEN, czyli targi branży oponiarskiej, które dotychczas odbywały się w Essen. Tym samym Automechanika rozszerza zakres tematów, obejmujących teraz cały rynek motoryzacyjny z przemysłem oponiarskim włącznie.

Udział w targach zapowiedziało ponad 4800 wystawców, oferujących bogaty asortyment motoryzacyjny. Działając w branży motoryzacyjnej na szerszą skalę nie sposób przecenić znaczenia tego wydarzenia i po prostu trzeba tam być. Do zobaczenia we Frankfurcie!

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony