Ogumienie

ponad rok temu  10.01.2022, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Felgi na wiosnę

Firma Alcar zaprezentowała nowe wzory felg AEZ i DOTZ na sezon wiosenny 2022.

Od nowego roku dostępnych będzie 6 zupełnie nowych modeli:

  • AEZ Atlanta black (czarny z połyskiem),
  • AEZ Atlanta titan (grafitowy mat, polerowany front),
  • AEZ Porto black (czarny mat),
  • AEZ Porto dark (antracytowy, polerowany front),
  • DOTZ Tanaka black (czarny mat),
  • DOTZ Tanaka dark (antracytowy, polerowany rant).

AEZ Atlanta to klasyczny wieloramienny wzór, który dostępny będzie w rozmiarach od 7,5 x 17 do 9,5 x 20 cali. Ma liczne aplikacje ECE do szerokiej gamy modeli samochodów średniej wielkości, w tym hybrydowych i elektrycznych.
AEZ Porto o charakterystycznym krzyżowym układzie ramion to felga, która zapewne znajdzie się na liście życzeń niejednego właściciela pojazdu marki Audi czy BMW, ale nie tylko. Ażurowa obręcz w kolorze antracytowym polerowanym i czarnym macie zachwyca delikatną konstrukcją szprych zbiegających się w kierunku centrum z jednej strony oraz wchodzących delikatnie na rant felgi z drugiej strony. Nowy wzór jest doskonale dopasowany do wielu nowoczesnych modeli samochodów, m.in. Audi A3, A4, BMW serii 5, BMW 6 GT, BMW serii 7, Land Rover Evoque i Land Rover Discovery Sport, oraz szerokiej gamy aut hybrydowych i elektrycznych, takich jak Jaguar E-Pace, Škoda Enyaq, Tesla Model S czy VW ID4.
DOTZ Tanaka to zupełnie nowy projekt z krzyżowym asymetrycznym układem ramion. Dostępna jest w 2 wersjach kolorystycznych: antracytowym polerowanym i czarnym macie. W rozmiarach od 8 x 18 do 10 x 21 cali stanowi doskonałe uzupełnienie nowoczesnych modeli marek klasy średniej i wyższej, m.in. Audi A4 do Audi 6, BMW serii 3, 5, 6 i 8.

Więcej na: www.alcar.pl

B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony