Diagnostyka

ponad rok temu  29.09.2021, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Firma Delphi Technologies wprowadza nowe urządzenie

Rozwiązanie diagnostyczne BlueTech oferuje warsztatom szereg inteligentnych funkcji zapewniających bezproblemową i wydajną diagnostykę.

Delphi Technologies Aftermarket, marka firmy BorgWarner Inc., rozszerza ofertę urządzeń diagnostycznych o innowacyjne, łatwe w użyciu narzędzie dające warsztatom obszerny zestaw możliwości diagnostycznych, dostęp do rzeczywistych danych i nie tylko. Poprzednie narzędzie wykorzystujące interfejs komunikacji z pojazdem nadal będzie w pełni wspierane w ramach oferty urządzeń diagnostycznych – dzięki temu warsztaty szukające rozwiązania diagnostycznego odpowiadającego ich potrzebom będą miały wybór i elastyczność. Nowy produkt dołącza do oferty urządzeń diagnostycznych Delphi Technologies w ważnym czasie, gdy firma koncentruje się na wprowadzaniu na rynek pionierskich, wiodących rozwiązań diagnostycznych.

Kierunek rozwoju diagnostyki warsztatowej

Urządzenie diagnostyczne BlueTech zostało zaprojektowane od podstaw, tak by sprostać potrzebom zmieniającego się rynku części zamiennych. Jego oryginalność widać już po samym wyglądzie. Panel z ikonami LED i pasujące do niego, kodowane kolorami oświetlenie zewnętrzne sprawiają, że działanie urządzenia jest widoczne dla mechanika niemal pod każdym kątem. Wyraźne zabezpieczenia przed podrobieniem gwarantują, że warsztat ma do czynienia z autentycznym urządzeniem firmy Delphi Technologies.. Po włączeniu BlueTech, które w stosunku do poprzedniej generacji ma pięciokrotnie mocniejszy procesor, mechanik może natychmiast zacząć korzystać z intuicyjnego oprogramowania o odświeżonym wyglądzie i sposobie działania. Gotowy do diagnostyki aktualnych i przyszłych rozwiązań tester umożliwia integrację, np. z CAN FD, co pozwala na prowadzenie usprawnionej, nowoczesnej diagnostyki przez 3 kanały CAN, a także z DoIP na potrzeby najnowocześniejszych w branży funkcji diagnostycznych pojazdów, takich jak telematyka i ADAS.

- Integrując różne funkcje diagnostyczne w nowych obszarach dostrzegamy potrzeby warsztatów, które chcą je na bieżąco wykorzystywać przy coraz większej liczbie modeli wyposażanych standardowo w zaawansowaną technologię - mówi Jean-Francois Bouveyron, wiceprezes ds. części zamiennych w regionie EMEA.

- Warsztaty coraz lepiej radzą sobie z diagnostyką i szukają podobnie rozwiniętych narzędzi diagnostycznych podnoszących ich produktywność. Jednym z nich jest tester diagnostyczny BlueTech od Delphi Technologies.

Łączność, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój w ramach jednego rozwiązania

Nowe narzędzie diagnostyczne BlueTech ma wbudowany moduł Wi-Fi oraz możliwość szyfrowania komunikacji, przez co jest urządzeniem, z którym można się łatwo i bezpiecznie połączyć i które zapewnia dostęp do wysoce pożądanych funkcji. Bramka bezpieczeństwa umożliwia warsztatowi sprawną obsługę zabezpieczonych pojazdów, a funkcja DTC-Assist łączy diagnostów z ukierunkowaną pomocą diagnostyczną. Diagnostyka pass-thru stanowi pomost między diagnostyką dla wszystkich marek i diagnostyką OEM dla komunikatów bezpieczeństwa i instrukcji dotyczących naprawy.

Fot. Delphi Technologies Aftermarket

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony