nie przegap

Pojazdy użytkowe

Serwis Pojazdów Użytkowych

miesiąc temu  22.03.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Ford Truck poszerza swoją sieć dealerską

Ford Trucks Polska nie ustaje w rozwoju i powiększa swoją siatkę punktów dealerskich i serwisowych w naszym kraju. Kolejną lokalizacją jest Rzeszów, w którym punkt otworzyła firma Moobilo, mająca już wcześniej prężnie działający oddział dealerski w Rusocinie.

Przełom roku rozpoczął się od mocnej ofensywy Ford Trucks Polska. Jeszcze w grudniu nowym punktem serwisowym sieci został Gromek Truck Service z Woli Zambrzyckiej, a teraz organizacja poszerzona została o kolejną lokalizację – tym razem w okolicach Rzeszowa na Podkarpaciu. Sieć nie ustaje ponadto w poszukiwaniu wiarygodnego partnera w Wielkopolsce.

- Nasz koncept od samego początku zakładał około 10 punktów dealerskich w całej Polsce. Realizujemy go skutecznie, pokryliśmy siatką praktycznie cały obszar kraju, prowadzimy zaawansowane rozmowy z partnerami z Poznania i okolic, aby także w Wielkopolsce móc jak najsprawniej obsługiwać klientów – ujawnił Sławomir Rybarczyk, Prezes Zarządu Q-Service Truck i Dyrektor Handlowy Inter Cars

Punkt dealerski w Rzeszowie został uruchomiony przez firmę Moobilo, która już wcześniej należała do sieci Ford Trucks Polska poprzez przedstawicielstwo w okolicach Trójmiasta. Placówka zlokalizowana w Rusocinie była jedną z tych, które otwarto na inaugurację sieci w Polsce, firma jest więc jednym z pionierów rozwoju marki w naszym kraju.

Rozwój sieci zgodnie z planem

W 2021 roku sprzedano w Polsce 420 pojazdów Ford Trucks. To o 187,7% aut więcej niż w roku 2020, kiedy to produkty wchodzącej dopiero na nasz rynek marki zakupiło 146 użytkowników. Ford Trucks Polska systematycznie notuje wzrost sprzedaży, poszerza również swoją ofertę, poza ciągnikami siodłowymi F-MAX, jesienią ubiegłego roku wprowadził bowiem także do sprzedaży pojazdy z zabudową wykorzystywaną w sektorze budowlanym.

Fot. Q-Service Truck

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony