Paliwa i oleje

26 dni temu  21.05.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

FPT Industrial i PETRONAS Lubricants International

Obie marki połączyły swoją wiedzę, aby stworzyć środki smarne, które utrzymują dłużej w ruchu zarówno starsze jak i nowoczesne pojazdy. Gama produktów debiutuje pod wspólną marką PLI-FPT Industrial.

FPT Industrial i PETRONAS Lubricants International (PLI) z dumą przedstawiają swoją najnowszą innowację: gamę płynów pod wspólną marką, starannie opracowanych do silników i pojazdów morskich, drogowych, terenowych oraz generujących energię. Te nowe produkty charakteryzują się wysoką jakością, specyficznymi formułami i stałą wydajnością we wszystkich warunkach pracy. To partnerstwo jest świadectwem zaangażowania FPT Industrial i PLI w innowacje i niezawodność w branży środków smarnych, mające na celu zwiększenie wydajności operacyjnej przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych.

- Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić gamę produktów pod wspólną marką PLI-FPT Industrial, co stanowi świadectwo naszego niezachwianego zaangażowania w innowacje i dostarczanie wymiernych rozwiązań dla wszystkich zastosowań - stwierdził Giuseppe Pedretti, regionalny dyrektor zarządzający na region EMEA w PETRONAS Lubricants International.

- Technologia silników FPT Industrial poczyniła w ostatnich latach ogromne postępy, ze szczególnym naciskiem na zrównoważony rozwój i wydajność - wtóruje mu Sergio Carpentiere, wiceprezes ds. obsługi klienta i technologii cyfrowych w FPT Industrial.

- Dzięki tej nowej premierze we współpracy z PETRONAS Lubricants International chcemy zapewnić naszym klientom odpowiednie narzędzie, aby utrzymać tę wyjątkową wydajność przez cały czas i zagwarantować pełną, kompletną ofertę produktów przez cały okres eksploatacji silnika”.

Każdy z produktów pod wspólną marką przechodzi rygorystyczne testy w celu zapewnienia optymalnej wydajności i trwałości. Wykorzystując możliwość przeprowadzenia bezpośrednich testów silników FPT Industrial, seria ta została zatwierdzona przez FPT Industrial w celu dotrzymania określonych przez PLI okresów między wymianami oleju. Produkty te, zaprojektowane specjalnie w celu zwiększenia trwałości silnika i wydłużenia żywotności, dodatkowo maksymalizują czas sprawności i oszczędność paliwa, minimalizując nieoczekiwane przestoje.

Co więcej, gama produktów pod wspólną marką PLI-FPT Industrial nie tylko chroni silnik, ale także wydłuża jego żywotność, minimalizując w ten sposób zużycie paliwa i oleju w celu utrzymania niższej emisji. Podejście to ma na celu obniżenie całkowitego kosztu posiadania, umożliwiając właścicielom maksymalizację zwrotu z inwestycji.

Fot. PLI-FPT

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony