Ogumienie

4 miesiące temu  14.09.2017, ~ Administrator   

Global Traders to już przeszłość...

...przyszłość to Felgeo.pl. Parafrazując znaną maksymę, jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana. Nie inaczej jest w przypadku obecnej w branży motoryzacyjnej od 2008 roku spółki Global Traders z Kostrzyna nad Odrą.

Od początku działalności spółka kojarzona jest przede wszystkim z dystrybucją hurtową i detaliczną felg aluminiowych i stalowych. To przeważająca część asortymentu. Jej uzupełnienie stanowi szeroka gama akcesoriów wulkanizacyjnych, mocowań i zabezpieczeń do kół, opon oraz chemii i kosmetyków samochodowych. Całość oferty nakierowana jest na „koło” i zapewnia kompleksowe zaopatrzenie serwisów oponiarskich. Wspomniana na wstępie specjalizacja w zakresie felg aluminiowych i stalowych to obecnie niezwykle dynamicznie rozwijający się dział w spółce. Podejmowane w wieloletnich planach działania przyniosły rezultaty w postaci znaczącej pozycji firmy na rynku.
Mając to na względzie, zarząd podjął decyzję o przekształceniu i zmianie nazwy na Felgeo.pl Sp. z o.o. sp. k. Zmiana dokonała się 17 sierpnia 2017 r., a głównym jej celem było wzmocnienie rozpoznawalności marki, jaką niewątpliwie stała się sama spółka. Nowy wizerunek sprzyjać będzie jeszcze lepszemu pozycjonowaniu na rynku. Ułatwi także klientom dotarcie do oferty firmy, która prezentowana jest w wielu kanałach e-commerce, prasie i portalach branżowych oraz w samej siedzibie. Przekształceniu towarzyszą także wdrażane systematycznie nowe projekty, w tym reorganizacja kadrowa i obiektowa, jak również kontynuacja obecnych. Dobrym przykładem kontynuacji będą marki własne. W przypadku felg stalowych – Stahlmann Räder, aluminiowych – Carbonado. W przypadku akcesoriów wulkanizacyjnych – Stix. Wkrótce modyfikacji doczeka się również strona główna sklepu internetowego. Poza atrakcyjnością graficzną zyska także na przejrzystości i funkcjonalności. Poprzez opisane działania spółka dostosowuje się do trendów na rynku, stawia na rozwój. Stale modyfikowana oferta konstruowana jest na bazie oczekiwań i preferencji klientów. 
Korzystając z okazji, firma Felgeo.pl składa serdeczne podziękowania obecnym klientom za owocną współpracę i zaufanie, jakim została obdarzona. Nowych klientów z kolei zaprasza do skorzystania z oferty i odwiedzenia strony www.felgeo.pl.

GALERIA ZDJĘĆ

Global Traders to już przeszłość...

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony