Instalacje gazowe

ponad rok temu  04.04.2018, ~ Administrator   

Instalacja LPG teraz także dla właścicieli nowych aut na gwarancji producenta

AC S.A

Powodów, dla których warto zamontować instalację LPG w swoim pojeździe, jest wiele. Należą do nich m.in. niska cena gazu, którego litr kosztuje w Polsce ponad dwa razy mniej niż benzyny, oraz możliwość obniżenia wydatków na samochód nawet o 50%. Co więcej, pojazd na LPG może przejechać nawet dwa razy dłuższy dystans na obu zbiornikach paliwa bez konieczności tankowania. Nie bez znaczenia pozostaje aspekt ekologiczny – dzięki instalacjom LPG możliwe jest obniżenie emisji cząstek stałych, czyli sadzy.

Pomimo tych zalet część posiadaczy aut musiała czekać z montażem instalacji do momentu upłynięcia gwarancji producenta, aby nie stracić gwarancji na silnik. Teraz mają już wybór.

Możliwość wyboru
Początkowo instalacje zasilania gazem montowały wyłącznie warsztaty niezrzeszone. A to stanowiło zasadniczy problem, szczególnie z punktu widzenia osób kupujących auta nowe, których producent nie przewidział możliwości fabrycznego lub dedykowanego układu zasilania gazem. Kierowcy tracili gwarancję na silnik i w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów byli pozbawieni pomocy. Niewielu było więc odważnych, którzy zdecydowaliby się na konwersję nowego auta.
Producent instalacji autogaz marki STAG stworzył ofertę dopasowaną do oczekiwań posiadaczy nowych aut, chcących korzystać z jazdy oszczędnej i ekologicznej. Od teraz zyskują oni możliwość montażu instalacji autogaz przy jednoczesnym utrzymaniu gwarancji producenta na silnik. 

Pewna gwarancja
Nowy samochód plus nowa instalacja LPG to również pewna gwarancja. Z oferty mogą skorzystać wszyscy właściciele aut o wadze do 3,5 t, kupionych na terenie UE, zarejestrowanych w Polsce i pozostających na gwarancji producenta. I nie ma znaczenia, czy jest to samochód prywatny, czy flota aut firmowych. Oferta jest na tyle elastyczna, by sprostać wymogom różnych odbiorców.
Montaż instalacji autogaz w aucie pozostającym na gwarancji producenta należy przeprowadzić w jednym z ponad 100 Autoryzowanych Serwisów STAG. Pozwoli to nie tylko na profesjonalną usługę, ale i na wygodną opiekę serwisową na terenie całego kraju. W przypadku potrzeby kontroli czy wizyty w warsztacie kierowca może udać się do najbliżej zlokalizowanego punktu, niezależnie od miejsca, w jakim montował instalację.
– Rozwijamy sieć serwisową związaną z marką STAG na terenie krajów europejskich. Ma to niebagatelne znaczenie szczególnie w przypadku wyjazdów służbowych lub wakacyjnych. Użytkownik samochodu z instalacją STAG dostęp do profesjonalnej sieci warsztatów ma zapewniony – informuje Jerzy Pisiecki, kierownik ds. rozwoju europejskiej sieci AS STAG firmy AC S.A.
Rozszerzona gwarancja STAG przewiduje także, oprócz możliwości napraw do końca gwarancji producenta samochodu, przeniesienie polisy na nowego właściciela w przypadku jego sprzedaży. Ubezpieczenie przypisane do pojazdu, a nie do jego właściciela z pewnością przemawia na jej korzyść. Kierowca ma również możliwość wyboru okresu ochronnego, jaki go interesuje: 12, 24 lub 36 miesięcy. O szczegóły rozszerzonej gwarancji STAG należy pytać w sieci Autoryzowanych Serwisów STAG, których lista znajduje się na stronie www.ac.com.pl.

B1 - prenumerata NW podstrony

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony