Promocje

ponad rok temu  14.09.2016, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Inteligentne rozwiązania Boscha

Podczas tegorocznej Automechaniki we Frankfurcie Bosch zaprezentuje własną wizję warsztatu przyszłości.

W hali targowej nr 9 odwiedzający będą mogli na żywo zobaczyć funkcjonowanie tzw. Connected Workshop – warsztatu, w którym urządzenia komunikują się ze sobą, są połączone w wewnętrzną sieć i mają dostęp do internetu. A wszystko to będzie się odbywało w ramach tzw. rozszerzonej rzeczywistości (z ang. augmented reality), w której świat realny łączy się z wirtualnym.
We Frankfurcie Bosch po raz pierwszy zaprezentuje oprogramowanie Connected Repair, które umożliwia łączenie urządzeń diagnostycznych w warsztacie. Dzięki temu mechanik po wpisaniu numeru rejestracyjnego danego pojazdu lub jego numeru VIN od razu otrzymuje dostęp do jego danych technicznych na wszystkich urządzeniach. Podczas kolejnych wizyt klienta nie jest wymagana żadna dodatkowa identyfikacja – wystarczy podanie numeru rejestracyjnego lub VIN, aby na każdym stanowisku od razu uzyskać dostęp do pełnej historii pojazdu z uwzględnieniem wszystkich wyników badań. Oprogramowanie wykorzystuje nowatorską identyfikację auta, którą mogą uzupełniać określone parametry uzyskane z poszczególnych urządzeń diagnostycznych. Przy następnej naprawie parametry te zostają ponownie wykorzystane do identyfikacji.
Na stoisku targowym we Frankfurcie Bosch zaprezentuje również nowości produktowe, takie jak: urządzenie diagnostyczne KTS 560/590, cyfrowy przyrząd do ustawiania świateł HTD 815, akumulator litowo-jonowy do motocykli i nową, zintegrowaną linię przekładni kierowniczych. Pokazane zostaną również nowe rozwiązania telematyczne.B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony