nie przegap

Ogumienie

Marketing w warsztacie

8 miesięcy temu  29.11.2021, ~ Rafał Dobrowolski   

Kalendarz Pirelli na 2022 rok

Kalendarz „On the Road”, ze zdjęciami autorstwa Bryana Adamsa to uhonorowanie międzynarodowych gwiazd muzyki od lat 60-tych do współczesności, a także powrót Kalendarza po przerwie spowodowanej kryzysem Covid-19. Jest to szczególny powrót, ponieważ zbiega się z obchodami 150-lecia Pirelli, dla którego logo zostało odsłonięte w tym samym czasie, co Kalendarz.

Sama prezentacja jest również nowością – digitalowe wydarzenie, które wszyscy będą mogli oglądać od godziny 21:00 (czasu środkowoeuropejskiego) 29 listopada na www.pirelli.com.

Przez ponad dwadzieścia lat, oprócz bogatego zbioru sukcesów muzycznych, Bryan Adams zyskał również reputację fotografa, a poprzez zdjęcia do „On The Road” uchwycił życie artysty w trasie. To także temat piosenki o tym samym tytule – “On The Road” – którą kanadyjski muzyk skomponował do Kalendarza, a która znajdzie się również na jego kolejnym albumie.

Na planie zdjęciowym do Kalendarza muzycy przeżywają na nowo chwile z życia w trasie, od napięcia przed występem, przez przerwy między próbami i koncertami, po długie podróże z jednego miasta do drugiego i samotność hotelowych pokoi. Są to doświadczenia, które Bryan Adams dobrze zna i po raz pierwszy w historii Kalendarza również fotograf znalazł się w obsadzie. W 48. edycji The Cal™ dołącza do niego dziesięciu światowej sławy artystów w różnym wieku, wywodzących się z różnych gatunków muzycznych oraz różnego pochodzenia: Cher, Grimes, Jennifer Hudson, Normani, Rita Ora, Bohan Phoenix, Iggy Pop, Saweetie, St. Vincent oraz Kali Uchis. Zdjęcia zostały zrobione latem w zaledwie trzy dni, w dwóch lokalizacjach w Los Angeles - w Palace Theatre i w hollywoodzkim hotelu Chateau Marmont – oraz w hotelu Scalinatella na Capri.

Fot. Pirelli

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony