Warto wiedzieć

5 miesięcy temu  23.06.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Kampania serwisowa Range Roverów

Jak informuje Inchcape JLR Poland Sp. z o.o., w samochodach Range Rover marki Land Rover, wyprodukowanych w latach 2022-2023 w Wielkiej Brytanii, spaw zatrzasku blokującego lewy fotel drugiego rzędu może być nieprawidłowy. 

Ostrzeżenia o niezapiętym zatrzasku są wyświetlane w zestawie wskaźników tablicy rozdzielczej. Jeśli fotel nie jest prawidłowo zabezpieczony, w razie zderzenia lub nagłego hamowania, gdy środkowa pozycja fotela w drugim rzędzie jest zajęta, a pasażer zewnętrznego fotela nie używa pasa bezpieczeństwa zakotwiczonego do nadwozia (np. ISOFIX), fotel ten może przesunąć się i unieść, zwiększając ryzyko obrażeń pasażerów pierwszego i drugiego rzędu. W przypadku gdy fotel nie zatrzaskuje się, we wskaźnikach tablicy rozdzielczej wyświetlane jest czerwone ostrzeżenie. W takiej sytuacji należy zapoznać się z instrukcją obsługi online.
Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 5 pojazdów. Przedsiębiorca zadeklarował, że właściciele wszystkich samochodów sprzedanych na rynku polskim zostali powiadomieni o ogłoszonej akcji przywoławczej i konieczności skontaktowania się z serwisem w celu przeprowadzenia stosownej naprawy.
Informacji związanych z kampanią udziela Inchcape JLR Poland Sp. z o.o. (adres: Łopuszańska 38B, 02-232 Warszawa, tel. 22 388 89 00).

B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony