Części i regeneracja

5 miesięcy temu  19.12.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Klocki hamulcowe Brembo Xtra

Xtra to klocki pozbawione miedzi, z niską zawartością metalu i z bezazbestową formułą ceramiczną (NAO) – Xtra Low Met i Xtra Ceramic. Linia wypełnia lukę pomiędzy produktami na rynek wtórny i wysoko wydajnymi.
Seria Xtra Low Met zapewnia najlepsze osiągi w swojej klasie, a także doskonałe hamowanie i wrażenia z jazdy dla entuzjastów motoryzacji, zaś seria Xtra Ceramic – najwyższą wydajność oraz komfort przy minimalnej emisji pyłu i czystszych kołach. Dodanie nowych klocków do istniejącej już gamy Xtra, która obejmuje tarcze nacinane Brembo Max i tarcze nawiercane Brembo Xtra, tworzy najlepszą kombinację wydajności w pojazdach o wysokich osiągach.
Firma zaprezentowała też nową identyfikację wizualną klocków hamulcowych, ułatwiającą rozróżnienie produktów pod względem typów płytek nośnych i podkładek. Kolor czarny podkładki oznacza Prime, czerwony Xtra, a srebrny Beyon. Z kolei kolor czarny płytki nośnej oznacza Low Met, szary NAO/Ceramic, niebieski Beyond EV, zielony – Beyond Greenance.
Dostosowana do potrzeb rynku wtórnego strategia rozwoju klocków hamulcowych stała się możliwa dzięki współpracy joint venture z Gold Phoenix, która wzbogaciła oraz wzmocniła pozycję Brembo na rynku klocków hamulcowych w zakresie rozwoju i produkcji w najnowocześniejszych zakładach.

B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony