Lakiernictwo i blacharstwo

7 miesięcy temu  23.10.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Łatwiejsza praca pod maską

Właściwe oświetlenie stanowiska pracy w warsztacie jest niezwykle ważne. Prace wykonywane w takim miejscu nierzadko prowadzone są w różnych zakamarkach pojazdu, skutecznie przesłoniętych i zacienionych. Dlatego kluczowe jest doświetlanie przenośnymi lampami, które zapewnią właściwą widoczność i komfort pracy.

W portfolio lamp LEDinspect marki OSRAM znajdziemy dwa niezwykle praktyczne urządzenia, które precyzyjnie doświetlą każdy zakamarek komory silnika. 
Ważąca jedynie 840 g lampa LEDinspect Rechargeable Underbonnet Light to świetne rozwiązanie pozwalające na równoczesne oświetlenie całej powierzchni pod maską samochodu, ale nie tylko. Opcja obracania części świecącej o 360º umożliwia ustawienie kąta padania światła do potrzeb użytkownika i wykonywanej pracy. Lampa może pracować przez ok. 4,5 h w dwóch trybach: emitując wysoki strumień świetlny 1200 lm lub niski – do 600 lm, co dodatkowo pozwala dopasować ją do preferencji. Jej maksymalna długość to aż 1,8 m, dzięki czemu można jej używać w zdecydowanej większości modeli samochodów. Jak wszystkie lampy serii LEDinspect, Rechargeable Underbonnet Light wykonana jest bardzo solidnie, a odpowiednie klasy odporności (IP65/IK07) pozwalają na pracę w wymagających warunkach. 
LEDinspect Utility 1000 to lampa, która może osiągać maksymalny strumień świetlny wynoszący aż 1000 lm. Wiele funkcji ustawień kąta świecenia (180º zgięcia i 360º obrotu) pozwala na idealne dopasowanie oświetlenia do różnych zadań i zapewnia elastyczność. Dzięki długości 500 mm może oświetlać nie tylko całą komorę silnika, świetne nada się także do pracy przy podwoziu czy w kabinie. W zależności od trybu może pracować od 2,5 do nawet 5,5 h. W zestawie dołączone są dwa zasilacze i wtyczki sieciowe.
 

B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony