Wydarzenia

9 miesięcy temu  18.09.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Lexus Rybnik dołącza do sieci

Należąca do Grupy Dobrygowski autoryzowana stacja dealerska Lexus Rybnik jest drugim obiektem w województwie śląskim po Lexus Katowice. To 19. salon Lexusa w Polsce, a także trzeci nowy obiekt marki, który rozpoczął działalność w tym roku.

Lexus Central Europe wzmacnia reprezentację marki w południowej Polsce. Marka prężnie rozwija swoja sieć dealerską, dążąc do 100-procentowego pokrycia sprzedaży rynku premium w Polsce. To odpowiedź na rosnące zainteresowanie klientów samochodami Lexusa.

Salon Lexus Rybnik został zaprojektowany, a następnie wybudowany i urządzony zgodnie z założeniami Retail Concept 2020, który łączy styl z komfortem i ergonomią. Detale stylistyczne samochodów Lexusa można dostrzec w wystroju wnętrza, nie brakuje także charakterystycznych dla japońskiej kultury wzorów, faktur i detali. Bardzo dużą uwagę przywiązano do takich aspektów jak muzyka, zapach, oświetlenie, czy nawet specjalne w tym celu zaprojektowane fotele dla oczekujących klientów.

Nowy obiekt w Rybniku oferuje pełen zakres usług, w tym sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny, a także serwis blacharsko-lakierniczy. Na miejscu prowadzona jest także sprzedaż akcesoriów i części zamiennych.

Fot. Lexus

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony