Sieci warsztatowe

ponad rok temu  08.02.2019, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Liqui Moly Pro Line Serwis

1. Nazwa sieci warsztatowej
Liqui Moly Pro Line Serwis

2. Określenie działalności
Warsztaty zrzeszone w naszej sieci to odpowiedź na zapotrzebowanie kierowców, którzy coraz częściej szukają dobrych serwisów, gdzie bez obaw mogą oddać samochód do naprawy i skorzystać z dodatkowych usług, zapewniających długi okres bezawaryjnej eksploatacji. To nasi najlepsi klienci, znamy ich od dłuższego czasu i wiemy, że są dobrymi specjalistami i rzetelnymi kontrahentami. Wszystkie warsztaty w sieci stosują nasze oleje i korzystają z naszych produktów i usług, które dzięki nim możemy zaoferować.

3. Liczba zrzeszonych członków
130

4. Rodzaje usług
Wymiana oleju, płukanie układu smarowania, czyszczenie wtryskiwaczy, układu dolotowego czy DPF, czyszczenie katalizatorów, dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów, naprawa pęknięć szyb.

5. Korzyści z członkostwa w sieci
Szkolenia, wiedza z zakresu technologii i nowych usług. Oprócz tego oferujemy wsparcie marketingowe (reklama całej sieci i poszczególnych punktów). Pod adresem www.liqui-moly/nasze-warsztaty znaleźć można warsztaty Liqui Moly Pro Line Serwis i zobaczyć, jakie usługi z naszego wachlarza oferują. Na stronie znajduje się też wyszukiwarka usług – za jej pośrednictwem można znaleźć najbliższy serwis, który daną naprawę wykonuje. Oczywiście warsztaty mogą też skorzystać z naszych umów olejowych.

6. Struktura zarządzania siecią
Warsztaty są w pełni niezależne.

7. Sposób komunikacji wewnątrz sieci
W tym roku uruchomiliśmy nową stronę WWW i planujemy stworzyć na niej zakładkę dla klientów biznesowych, gdzie znajdą się instrukcje, fachowe porady i forum.

8. Dostawy i czas realizacji
Klienci kupują produkty u naszych dystrybutorów.

9. Plany rozwoju
W roku 2019 planujemy otworzyć kolejne 50 warsztatów, skoncentrujemy się na wsparciu już istniejących. W najbliższym czasie chcemy mocniej promować poszczególne warsztaty w lokalnych mediach b2c. Chcemy nagrywać wideowizytówki poszczególnych warsztatów, które znajdą się na naszej stronie WWW, na profilu FB i YT. Oczywiście planujemy też opisywać je w prasie. Oprócz tego pragniemy wprowadzić nowe narzędzia ułatwiające oferowanie usług powiązanych z naszymi produktami.

10. Warunki przystąpienia dla nowych członków
Klient, który chce przystąpić do naszej sieci, musi być dobrym fachowcem. Oprócz tego premiujemy punkty używające już naszych produktów. Kolejnym wymogiem jest posiadanie recepcji i przynajmniej dwóch stanowisk roboczych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Dane handlowców znajdują się na stronie www.liqui-moly.pl.

LIQUI MOLY Polska Sp. z o.o.
Janka Muzykanta 60
02-188 Warszawa
tel. 22 331 03 08
www.liqui-moly.pl

B1 - prenumerata NW podstrony

GALERIA ZDJĘĆ

Piotr Mering kierownik ds. marketingu piotr.mering@liqui-moly.pl

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony