Lakiernictwo i blacharstwo

ponad rok temu  28.05.2013, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Lustrzane odbicie dostępne dla każdego

To lustrzane odbicie na zdjęciu poniżej należy do Sławomira Zaręby z Pułtuska, właściciela warsztatu lakierniczego oraz mieszalników ICI Autocolor i RM.

- Swego czasu uwierzyłem w reklamę produktów ABEL AUTO i od tamtej pory stosuję tylko te środki polerskie i konserwujące lakier. Komfort pracy, niezwykła skuteczność, konkurencyjne ceny, natychmiastowa dostawa to wszystko, czego potrzebuję. Polecam wszystkim! – powiedział Sławomir Zaręba z Pułtuska, właściciel warsztatu lakierniczego.
Wszyscy wiedzą, że samochody na polskich drogach wyglądają kiepsko. Cogorsza często wyglądają tak w komisach samochodowych lub, o zgrozo, w salonach u dealerów, którzy weszli w program samochodów używanych.
Lakier karoserii jest zmatowiały, pokryty siecią mikrozadrapań. Właśnie ta sieć mikrozadrapań powoduje, że tuż po umyciu samochód znów „łapie” brud (zwiększona przyczepność).
Utarło się przekonanie, że tak po prostu musi być. Otóż tak wcale być nie musi!
Oferowane przez ARIPOL środki ABEL AUTO w prosty, bezinwazyjny sposób, bez uprzedniego matowania lakieru papierem ściernym, usuwają to, co na lakierze pozostawił czas. Osiągnięty idealny połysk (można pracować maszynowo, można ręcznie), to połysk wydobyty, a nie nałożony. Skoro nie widać mikrozadrapań, to znaczy, że ich nie ma, a nie to, że w ten czy w inny sposób zastały na pewien czas zatuszowane. Następnie ten idealny połysk lakieru utrwala się na długie miesiące polimerowym płaszczem ochronnym za pomocą środka LUSTREUR.Stosowanie tego środka na nowy lakier powoduje, że na zawsze zachowa on blask nowości.Środki te stosuje się bez względu na rodzaj lub kolor lakieru.
W ofercie ARIPOLu jest również znakomity, polimerowy środek do regeneracji plastikowych, nielakierowanych zderzaków RENOVATEUR PROTECTEUR EXTERIEUR, na trwale przywracający im pierwotny kolor, „fakturę” i połysk. Jest też wiele innych niezwykle funkcjonalnych preparatów.

- Dla kogo przeznaczona jest oferta ARIPOL-u?
Przeznaczona jest zarówno dla profesjonalistów, jak i odbiorców indywidualnych.
Jeśli chcesz:
- świadczyć usługi na najwyższym poziomie stosując środki funkcjonalne, wydajne i na dodatek po konkurencyjnych cenach;
- by zadowolony klient polecał Cię innym;
- w swej codzinnej pracy, gdzie materia stawia opór mechanikowi;
- korzystać z preparatów, które tak niezwykle ułatwią Ci tę pracę;
skorzystaj z oferty ARIPOLu.

Zapraszamy do współpracy!
Wyłączny importer i przedstawiciel na rynku polskim:

„ARIPOL” Spółka z o.o.
ul. Chełmżyńska 5
04 – 247 WARSZAWA
tel. (0 22) 879 92 81
tel./fax (0 22) 879 78 13
www.aripol.com.pl
e-mail: biuro@aripol.com.pl


(tekst sponsorowany)
B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony