Paliwa i oleje

6 miesięcy temu  23.05.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Magnatec dla serwisów

Produkty Castrol Magnatec, zgodne ze specyfikacjami wielu producentów OEM i instytucji branżowych, składają się na jeden z najbogatszych asortymentów olejów silnikowych. Dostępne w sześciu klasach lepkości umożliwiają serwisowanie aż 12,1 mln samochodów poruszających się po polskich drogach, w tym milionów pojazdów marek Citroën, Fiat, Ford, Kia, Opel, Peugeot i Toyota.

Obecne natężenie ruchu na drogach sprawia, że rosną wymogi wobec silników samochodowych i ich smarowania. Przy ciągłym przyspieszaniu, zwalnianiu i pracy na biegu jałowym wzrasta zużycie silnika, a fragmenty metalu oderwane z powierzchni części niszczą go.
Castrol Magnatec przylega jak magnes do wrażliwych metalowych powierzchni i ruchomych części w silniku, chroniąc jednostkę napędową już przy rozruchu. Unikatowe molekuły w technologii Dual Lock wiążą się z innymi molekułami Magnatec, co zwiększa ochronę silnika przed zużyciem. Magnatec redukuje zużycie przy rozruchu i jeździe przerywanej o 50%*.
W miarę jak w Polsce przybywa samochodów elektrycznych, Castrol kontynuuje prace nad nowymi recepturami olejów Magnatec. W porównaniu z pojazdami o napędzie wyłącznie spalinowym silniki w pojazdach hybrydowych narażone są na dodatkowe obciążenia, ponieważ pracują w trybie przerywanym. Castrol Magnatec Hybrid chroni również przed zwiększonym zanieczyszczeniem spowodowanym niższymi temperaturami pracy silników hybrydowych.

Więcej na: www.castrol.com/pl

*    Przebadano względem limitu zużycia API SN w teście Sequence IVA oraz limitu ACEA w teście OM646LA.

B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony