Wydarzenia rynkowe

ponad rok temu  27.04.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Majowe promocje ALCAR

Już można odliczać dni do majowej promocji na wybrane felgi aluminiowe marki DEZENT, których udział z homologacją ECE jest największy w ofercie firmy ALCAR. Do końca maja będzie też obowiązywała promocja na felgi stalowe ALCAR Hybrid.

Promocja obowiązuje od 01.05.do 31.05.2023. DEZENT to uznana marka. Felgi z homologacją ECE, nie wymagają weryfikacji TUEV oraz umieszczania odpowiednich adnotacji w dokumentach auta, spełniają standardy OE (pierwszego montażu), a ich dobór jest niezwykle łatwy do pojazdu. Są w 100% kompatybilne z autem, nie wymagają zestawów montażowych.

Istotnym argumentem może być także fakt, że w obręczach tych, kołpaczki są dopasowane wymiarem do standardów producenta danego auta, dzięki czemu można je w łatwy sposób wymienić. Felgi aluminiowe od DEZENT łączą w sobie nowoczesny design i funkcjonalność, ale jednocześnie dają gwarancję certyfikowanej jakości.

Co to są felgi hybrydowe?

ALCAR Hybrid to felgi stalowe, które wyglądem przypominają aluminiowe i stanowią idealną oraz atrakcyjną cenowo ich alternatywę. Podobnie, jak felgi stalowe od ALCAR, hybrydy to również wysokiej jakości propozycje do samochodów osobowych. Ponadto spełniają wszystkie wymagania OE i są projektowane i produkowane zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Szczegóły (także nt. zbliżającej się promocji) dostępne na stronie: http://www.alcar.pl/

Fot. ALCAR

GALERIA ZDJĘĆ

Majowe promocje ALCAR

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony