Wydarzenia

2 miesiące temu  24.05.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Millers Oils sponsorem tytularnym HRSMP

Nowym partnerem tytularnym Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski został Millers Oils – brytyjski producent olejów silnikowych i przekładniowych, a także dodatków do paliw, reprezentowany w Polsce przez firmę Diff.

Blisko 140-letnia marka ma ogromne tradycje w sportach motorowych, również w naszym kraju. Załogi korzystające ze stworzonych do motorsportu produktów Millers Oils wielokrotnie zdobywały tytuły mistrzów Polski, w tym również w klasyfikacji generalnej.
Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, gdzie startują kierowcy i piloci w samochodach, które swoje największe triumfy święciły przed paroma dekadami, to cykl organizowany przez Polski Związek Motorowy od 2017 r. W sezonie 2018 aż pięć z siedmiu rund przeprowadzonych zostało wraz z zawodami zaliczanymi do kalendarza Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Tym samym zawodnicy w rajdówkach sprzed lat pokonali...

Pełna treść artykułu dostępna jest tylko dla zalogowanych prenumeratorów Nowoczesnego Warsztatu.
Możesz odblokować dostęp poniżej lub zalogować się na stronie nowoczesnywarsztat.pl i ponownie przejść do tego artykułu.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony