Sieci warsztatowe

ponad rok temu  08.02.2019, ~ Administrator - ,   Czas czytania 3 minuty

NexusAuto

1. Nazwa sieci warsztatowej
NexusAuto

2. Nazwa podmiotu organizującego sieć
Nexus Automotive International SA jest globalnym organizatorem sieci warsztatowej, jednocześnie jedną z trzech największych grup zakupowych na świecie. W Polsce i krajach ościennych za tworzenie sieci warsztatów NexusAuto odpowiada Nexus Automotive Central Europe Sp. z o.o. (N!ACE).

3. Określenie działalności
Projekt stworzenia nowej międzynarodowej sieci NexusAuto i NexusTruck powstał w 2016 roku. Pierwsze umowy z warsztatami w Polsce podpisane zostały w drugiej połowie 2017 roku.

4. Liczba zrzeszonych warsztatów
Obecnie podpisanych jest ponad 25 umów o współpracy z niezależnymi warsztatami samochodowymi w Polsce. Projekt NexusAuto zapoczątkowany został we Francji, gdzie obecnie zrzesza ponad 80 warsztatów. Równolegle uruchomione zostały już 4 pilotażowe warsztaty NexusTruck firmy Autos.

5. Rodzaje usług
Współpracujemy i zapraszamy do współpracy warsztaty o uznanej na rynku renomie, bez względu na profil działalności.

6. Korzyści z członkostwa w sieci
- Wyjątkowo elastyczna formuła zarówno przy przekazywanym bezpłatnie pakiecie NexusStart, jak i w korzystaniu z NexusPlatform.
- Ogólnoświatowa platforma szkoleniowa NexusAcademy.
- Wysokiej jakości wizualizacja skutecznie wyróżniająca warsztat na lokalnym rynku.
- Infolinie techniczna, reklamacyjna i szkoleniowa.
- Wsparcie prawne.
- Dedykowany program ubezpieczeń.
- Serwis odzieży roboczej.
- Terenowe akcje promocyjne.
- Atrakcyjna oferta handlowa, w tym wyjątkowa linia produktowa Drive.
- Dedykowane urządzenia.

7. Zobowiązania członków
Absolutnym priorytetem jest chęć wspólnego rozwoju w ramach projektu NexusAuto. Wymagana jest też współpraca handlowa z wybranym dystrybutorem NexusAuto. Na terenie obiektu muszą znajdować się minimum 2 stanowiska naprawcze, wydzielone biuro obsługi wraz z poczekalnią i miejsca parkingowe dla klientów. Wymogiem jest również wysoki standard czystości i miejsce na plakaty serwisowe, dyplomy, certyfikaty i materiały audiowizualne. Koniecznością jest udział w szkoleniach i akcjach reklamowych organizowanych przez NexusAuto i dystrybutora. 

8. Struktura zarządzania siecią
W naszym przypadku trudno mówić o zarządzaniu siecią, traktujemy właścicieli w sposób partnerski, szanując ich niezależność i autonomiczność w działaniu. Wierzymy, że dla naszych partnerów najważniejsze jest zadowolenie klienta. Chętnie pomagamy i dzielimy się wiedzą z właścicielami firm partnerskich.

9. Sposób komunikacji wewnątrz sieci
Priorytetowo traktujemy partnerskie relacje, które realizowane są przez codzienne kontakty pracowników spółek tworzących projekt NexusAuto. 

10. Dostawy i czas realizacji
Organizatorzy projektu NexusAuto w Polsce to czołowi dystrybutorzy części zamiennych, firmy Auto Land S.A. oraz Inter Parts Sp. z o.o. S.K.A., które od ponad 25 lat współpracują z warsztatami samochodowymi. Organizatorzy posiadają wspólne, nowoczesne centrum dystrybucyjne o powierzchni ponad 15 000 m2, sprawdzony system dystrybucji realizowany przez ponad 100 filii własnych i sieć niezależnych sklepów partnerskich na terenie całego kraju.

11. Plany rozwoju
Nasze globalne motto brzmi „The best care for your car”, co oznacza, że priorytetowo traktujemy klienta i jego bezpieczeństwo. Jeśli dla właściciela warsztatu istotne są podobne wartości, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Z założenia sieć warsztatów NexusAuto zrzeszać ma świadomych użytkowników, dla których ważne są długoterminowe partnerskie relacje z dystrybutorem i wysoka jakość świadczonych usług.

info@nexusautopolska.pl
tel. 669 600 266
www.nexusautopolska.pl

B1 - prenumerata NW podstrony

GALERIA ZDJĘĆ

Rafał Kędziorek manager ds. rozwoju sieci N!Auto/N!Truck rafal.kedziorek@nexusce.com

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony