ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Lakiernictwo i blacharstwo

Wydarzenia

ponad rok temu  08.03.2018, ~ Administrator   

NOVOL. To już 40 lat. Jubileusz polskiego producenta rozwiązań dla lakiernictwa

Produkcja sięgająca 18 000 ton rocznie, 1300 różnych produktów w ofercie, eksport do ponad 50 krajów. NOVOL, największy polski producent rozwiązań dla lakiernictwa, obchodzi właśnie swoje 40-lecie.

– To ważny moment w życiu firmy – jak każdy czterdziestolatek robimy bilans zysków i strat, a mając doświadczenie i znając swoje możliwości, przygotowujemy się do nowych wyzwań – mówi Filip Nowakowski, prezes firmy NOVOL Sp. z o.o.

NOVOL został założony w 1978 przez dwóch chemików – Piotra Nowakowskiego i Piotra Olewińskiego. Początkowo zakład mieszczący się w podpoznańskich Komornikach produkował szpachlówki dla lakierników, z czasem zaczął powiększać swój asortyment.

Dziś NOVOL produkuje wiele zaawansowanych technologicznie linii produktów dla profesjonalnych zakładów i serwisów lakierniczych. Specjaliści z Laboratorium Badawczo-Rozwojowego pracują nad kolejnymi rozwiązaniami dla lakiernictwa samochodowego, lakiernictwa przemysłowego, systemów posadzkowych, chemii dla parkietów i chemii dla szkutnictwa.

- Chcemy iść z duchem czasu, ale nie chcemy robić tego w formie rewolucji. Nadal najważniejsze są dla nas wartości, które są w firmie od zawsze – otwartość, zaufanie, szacunek dla ludzi, którzy z nami pracują, dbałość o środowisko, w którym żyjemy, mieszkamy i pracujemy – dodaje Paweł Olewiński wiceprezes Zarządu NOVOL Sp. z o.o.

Z okazji jubileuszu firma przygotowała wiele różnych wydarzeń, konkursów i atrakcji przygotowanych głównie dla klientów i pracowników. Wszystkie śledzić można na urodzinowym profilu firmy na Facebooku – NOVOL40

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

 • 8
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Ambroży 1 ponad rok temu Ciekawe ile premii dadzą pracownikom z tej super okazji ? Może podobnie jak VW uszanują pracowników ? A może dadzą tylko sobie by w ten sposób jeszcze lepiej mieć szacunek dla ludzi, którzy z nimi pracują
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony