Części i regeneracja

4 miesiące temu  07.10.2019, ~ Administrator   

Nowa sieć dystrybucji części.

Piotr Karaszewicz, dyrektor serwisu i części zamiennych Groupe PSA w Polsce. Fot. Piotr Łukaszewicz

- Budować dziś nową sieć dystrybucji części zamiennych na polskim rynku nie jest łatwo - przyznaje w rozmowie z portalem warsztat.pl Piotr Karaszewicz, dyrektor serwisu i części zamiennych Groupe PSA w Polsce. To do PSA właśnie należy marka Distrigo - jedna z najmłodszych sieci dystrybucji części w Polsce.

W Warszawie podczas konferencji prasowej mieliśmy okazję poznać szczegóły dotyczące funkcjonowania Distrigo w Polsce. Szczegóły poniżej oraz w relacji filmowej.

Distrigo jest siecią dystrybucji części zamiennych wielu marek na całym świecie, m.in. w Europie, Ameryce Łacińskiej oraz w Chinach. Prowadzona przez nią ofensywa handlowa i logistyczna pozwoliła na uruchomienie na terenie Europy sieci 144 platform dystrybucyjnych w 10 krajach, w której autoryzowane serwisy i niezależne warsztaty znajdą w jednym miejscu wszystkie potrzebne im części. Distrigo to pełna oferta części zamiennych, obejmująca, oprócz oryginalnych części zamiennych Groupe PSA, wielomarkową gamę Eurorepar oraz wielomarkową ofertę części producentów wyposażenia samochodowego. W Polsce obsługa odbywa się za pomocą jednej platformy dystrybucyjnej, oferującej realizację zamówień w dwóch trybach – zwykłym i pilnym. W przyszłości planowane jest zwiększenie liczby platform dystrybucyjnych. Oferta na rynku polskim obejmuje ponad 60 grup produktów oraz 12 000 części do różnych marek, z czego 6 000 dostarczanych jest bezpośrednio z magazynu w Natolinie.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony