Warto wiedzieć

miesiąc temu  20.04.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

Nowa wyszukiwarka produktów Castrol

Castrol uruchomił nową internetową wyszukiwarkę produktów, która pomaga znajdować oraz kupować oleje silnikowe i przekładniowe oraz płyny hamulcowe chłodzące do konkretnych pojazdów. Narzędzie, które można znaleźć pod adresem www.castrol.pl/wyszukiwarkaproduktow, zawiera m.in. wskazówki dojazdu do pobliskich autoryzowanych serwisów i sprzedawców detalicznych, gdzie wybrany produkt jest dostępny. Aby ułatwić dojazd do odpowiedniej lokalizacji, narzędzie zintegrowano z mapami Google. Pod adresem www.castrol.pl/gdziekupic znajdziemy ponadto bezpośrednie łącza do detalicznych sklepów internetowych, w których można nabyć wybrany produkt.
Funkcja „Szybkie wyszukiwanie” pozwala wyszukiwać odpowiednie produkty Castrol po numerze rejestracyjnym lub według marki i modelu, ale również według nazwy produktu przed weryfikacją kompatybilności z pojazdem. Wśród produktów są także te...

Pełna treść artykułu dostępna jest tylko dla zalogowanych prenumeratorów Nowoczesnego Warsztatu.
Możesz odblokować dostęp poniżej lub zalogować się na stronie nowoczesnywarsztat.pl i ponownie przejść do tego artykułu.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony