Wydarzenia rynkowe

ponad rok temu  29.12.2022, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Nowe opakowania STAG

Firmy AC SA pakuje swoje produkty STAG w odmienionych opakowaniach. Nowe kartony to jeszcze łatwiejszy dostęp do instrukcji obsługi produktów dla instalatorów autogazu.

Nowe pudełka dostały sterowniki, wtryskiwacze, reduktory i filtry. Projektując nowe kartony postawiono na prostotę, nowoczesność i funkcjonalność. Pudełka zyskały unikalny system oznaczeń. Symbole pomagają w identyfikacji produktu, który znajduje się w opakowaniu. I tak np. kwadrat (4), heksagon (6) i oktagon (8) to proste, graficzne oznaczenie liczby cylindrów, które obsługuje sterownik. W symbol wpisany jest skrót nazwy sterownika. Oznaczenie konkretnego produktu znajduje się na etykietach, które również zyskały nowy, bardziej czytelny wygląd.

Aby jeszcze bardziej ułatwić identyfikację produktu, na opakowaniu znajduje się prosta legenda, wyjaśniająca znaczenie symbolu na etykiecie. Nowe kartony to także jeszcze łatwiejszy dostęp do instrukcji obsługi produktów marki. Na górze opakowania umieszczony został kod QR, który prowadzi do strony internetowej ze wszystkimi niezbędnymi materiałami. Instrukcje można ściągnąć na smartfon i zawsze mieć je pod ręką.

Fot. AC SA

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony