Nowości produktowe

Wyposażenie warsztatu

Wydarzenia rynkowe

ponad rok temu  08.02.2022, ~ Rafał Dobrowolski,   Czas czytania 1 minuta

Nowość! Odsysacz pyłu Rupes KS300

Ten kompaktowy, zwrotny i wydajny odsysacz powstał z myślą o pracy dwóch operatorów narzędzi pneumatycznych i elektrycznych. Zintegrowany jest z rozkładaną stacją roboczą. KS300 został wyposażony w trójstopniową filtrację.

Na rynku debiutuje najnowsze rozwiązanie, które umożliwia pracę z dwiema szlifierkami odległymi od siebie nawet o 12m i współpracę z ramionami uchylnymi firmy RUPES.

Rupes KS300 zintegrowany ze stacja roboczą może obsługiwać dwóch operatorów jednocześnie. Dzięki innowacyjnej technologii DUAL DUAL MOTOR TECHNOLOGY posiada dwa silniki o mocy 2x1000W. Silniki mogą pracować naprzemiennie lub razem. Pojedynczy silnik może obsługiwać do dwóch narzędzi jednocześnie w tym samym czasie. Urządzenie skrywa dwa przyłącza elektryczne i dwa pneumatyczne. Ma 10-litrowej pojemności zasobnik, a wydajność ssania to 300 m³/h. Jest nadal, podobnie jak jego poprzednik - KS 260, kompaktowy i zwrotny. Różni się przede wszystkim większą mocą silników. Stąd też większa jego wydajność i nieco większa masa urządzenia (33kg zamiast 26 kg).

Najnowsza propozycja firmy Rupes to znaczące obniżenie hałasu pracującego urządzenia – do poziomu 68 dB. Producent chwali się też autorskim pomysłem na wyjmowanie z obudowy zasobnika pyłowego.

Fot. Rupes

GALERIA ZDJĘĆ

Nowość! Odsysacz pyłu Rupes KS300

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony