Wydarzenia

Serwis Pojazdów Użytkowych

ponad rok temu  01.02.2022, ~ Michał Żak,   Czas czytania 2 minuty

Nowy punkt serwisowy Ford Trucks Polska na Podlasiu

W grudniu 2021 roku sieć serwisowa Ford Trucks powiększyła się o kolejny punkt serwisowy. Nowym warsztatem, który dołączył do społeczności jest Gromek Truck Service z Woli Zambrzyckiej. Serwis ten już wcześniej był autoryzowanym dealerem Isuzu, teraz poszerzył zakres kompetencji o kolejną autoryzację producencką.

Gromek Truck Service to jeden z najprężniej działających serwisów w swoim regionie. Firma powstała w 1989 roku i choć początkowo zajmowała się wyłącznie naprawami ciągników i maszyn rolniczych, szybko zaczęła pozyskiwać klientów z rynku stricte ciężarowego. Kolejnym krokiem w rozwoju było świadczenie usług w zakresie kontroli pojazdów, a w 2006 roku serwis został członkiem największej sieci niezależnych warsztatów pojazdów ciężarowych Q-Service Truck.

Serwis posiada kilkanaście autoryzacji, m.in. Wabco, Jost, Haldex, Knorr-Bremse czy Feber, a także Isuzu, na rzecz którego świadczy nie tylko usługi serwisowe, ale i dealerskie. Kolejny krokiem w rozwoju jest następna autoryzacja producencka.

- Przystąpienie do sieci serwisowej Ford Trucks Polska to ogromna korzyść dla warsztatu. Ruch ten pozwoli nam pozyskać nie tylko samą autoryzację, ale i otworzy szerzej drzwi na klientów, a także umożliwi odkrycie nie do końca znanych jeszcze w naszym kraju obszarów technologicznych. To również duża wartość dodana dla moich pracowników, którzy mają szansę zdobyć tak wiedzę na temat nowej marki, jak i technologii, które są przez nią wdrażane - mówi Mateusz Gromek, właściciel Gromek Truck Service

Zalety płynące z podpisania umowy są obopólne, na pozyskaniu wiarygodnego partnera z ugruntowaną w regionie renomą zależało również przedstawicielom Ford Truck Polska.

- Gromek Truck Service to nasz wieloletni partner, cieszący się dobrą opinią i uznaniem klientów, dlatego włączenie go w struktury sieci Ford Trucks Polska było naturalnym procesem rozwoju zarówno serwisu, jak i naszej organizacji. Warsztat położony jest w znakomitej lokalizacji, co również nie było dla nas bez znaczenia. Tym, co w największej mierze warunkowało dołączenie do sieci są jednak bardzo pozytywne opinie o serwisie. Pan Mateusz ma znakomite relacje z klientami, świetnie zna branżę transportową na Podlasiu, a jego udział w sieci na pewno przyniesie korzyści każdej ze stron – powiedział Sławomir Rybarczyk, Prezes Zarządu Q-Service Truck i Dyrektor Handlowy Inter Cars

Podpisując umowę z kolejnym punktem w Polsce sieć Ford Trucks wdraża w życie strategię rozwoju, którą obrała od początku swojej obecności w naszym kraju. Koncept konsekwentnie poszerza się o następne obszary i kompetencje, zagęszczając swoją obecność tak z nowymi punktami dealerskimi, jak i serwisowymi, zagospodarowując kolejne punkty na mapie kraju.

Fot. Inter Cars SA

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony