Warto wiedzieć

5 miesięcy temu  23.06.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

NRF dołącza do drużyny Q Service Castrol

Do grona firm wspierających warsztaty zrzeszone w sieci Q Service Castrol dołącza NRF – producent i dostawca wyrobów z zakresu zarządzania temperaturą silnika oraz kabiny. Podzespoły te znajdują zastosowanie głównie w samochodach osobowych i dostawczych oraz pojazdach ciężarowych i autobusach. NRF obecny jest również w sektorach: agro, kolejowym, morskim i w przemyśle.

NRF pierwotnie kojarzony był z produkcją chłodnic, jednak obecnie jego asortyment obejmuje blisko 12 000 części. Firma w swojej ofercie posiada m.in.: kompresory klimatyzacji, skraplacze, osuszacze, parowniki, dmuchawy kabinowe, wentylatory oraz zbiorniki wyrównawcze. Warte uwagi są również takie produkty, jak: zawory i moduły EGR, przewody turbo oraz cała gama czujników, m.in.: temperatury oraz ciśnienia spalin, temperatury cieczy chłodzącej i poziomu płynu chłodzącego.
– Firma doskonale uzupełnia naszą ofertę w zakresie termiki i pozwala oferować warsztatom zrzeszonym w naszej sieci wsparcie w zakresie doboru części, potrzebne szkolenia oraz rynkowe nowości – mówi Marta Ciesielska, kierownik działu sieci serwisowych Inter Cars SA. Łukasz Piątek, dyrektor handlowy NRF w EE & Italy, dodaje: – Jestem przekonany, że przedstawiciele zrzeszonych warsztatów bardzo szybko odczują korzyści z tej współpracy, m.in. dzięki dostępowi do szerokiej gamy produktów, a także pomocy technicznej oferowanej przez dział wsparcia NRF.
Q Service Castrol to dziś blisko 600 warsztatów, które każdego dnia wspierane są przez połączone siły Inter Cars i Castrol. Do pozostałych partnerów sieci należą: Varta, Bosch, Continental, Semperit, ATE, Contitech oraz marki wchodzące w skład ZF Aftermarket – TRW, Lemförder i Sachs.

B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony