Warto wiedzieć

miesiąc temu  25.04.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Odkryj nowy wymiar podróży

Philips OlfaPure 7200 to samochodowy dyfuzor zapachów – zaawansowane urządzenie współpracujące z aplikacją w smartfonie.

Nic tak nie dopełnia wnętrza luksusowego samochodu, jak odpowiednio dobrany aromat. Philips OlfaPure 7200 to nowoczesny dyfuzor zapachowy, który pozwala nie tylko bardzo precyzyjnie dozować intensywność zapachu, ale także sprawia, że jest on odczuwalny przez całą podróż. W przypadku innych, konwencjonalnych rozwiązań jest to raczej niemożliwe, ponieważ zmysł węchu z czasem przyzwyczaja się do zapachu i albo przestaje go odczuwać w ogóle, albo odbiera go wyjątkowo słabo.
Philips OlfaPure 7200 składa się z urządzenia bazowego oraz wymiennych wkładów typu plug-and-play. Wkłady uwalniają całą gamę zaprojektowanych we Francji zapachów, które w zależności od wyboru pomagają się zrelaksować, zachować czujność, zniwelować objawy choroby lokomocyjnej lub po prostu odświeżyć powietrze. Urządzenie mieści cztery wkłady jednocześnie, a zapach wybieramy, naciskając przycisk.
System uwzględnia wiele czynników,...

Pełna treść artykułu dostępna jest tylko dla zalogowanych prenumeratorów Nowoczesnego Warsztatu.
Możesz odblokować dostęp poniżej lub zalogować się na stronie nowoczesnywarsztat.pl i ponownie przejść do tego artykułu.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony