Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wydarzenia

5 miesięcy temu  08.02.2019, ~ Administrator   

Odstraszacz kun z certyfikatem. Zobacz na filmie jak to działa!

Sześć takich płytek emitujących napięcie w wysokości 300 V (ale o bardzo niskim amperażu) to wsparcie dla urządzenia wytwarzającego ultradźwięki. Podwójna ochrona przed kunami. fot. Piotr Łukaszewicz

Dwa urządzenia wysokonapięciowe z oferty odstraszaczy kun STOP&GO zdały testy przeprowadzone przez niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego. Urządzenia wielofunkcyjne STOP&GO 7 PLUS-MINUS SKT i 8 PLUSMINUS SKT posiadają od teraz certyfikat GTÜ potwierdzający jakość wykonania, obsługi i działania.

We wszystkich sprawdzanych obszarach urządzenia otrzymały najlepsze oceny. Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego (GTÜ) zbadało urządzenia 7 PLUSMINUS SKT i 8 PLUS-MINUS SKT zgodnie z kryteriami certyfikacji. Obejmują one działanie funkcji elektrycznych jak napięcie, prąd rozładowania i dotykowy, częstotliwość oraz ciśnienie akustyczne i wyłączenie przy uruchomieniu silnika. Ponadto wykonano badanie odporności na korozję i wibrację. Eksperci ocenili, że wielojęzyczna instrukcja obsługi jest właściwie napisana i zrozumiała. Instrukcja została całkowicie zmodyfikowana dopiero w tym roku wraz z wprowadzeniem opakowania z nowym wzornictwem. Ponadto urządzenie pracuje bez zastrzeżeń przy zimowych temperaturach do minus 25 stopni Celsjusza. Urządzenia można instalować we wszystkich typach samochodów osobowych.

Jak to działa? Zobacz na naszym filmie!
Kuny przegryzają przewody w samochodzie? Zobacz metody ich odstraszania

- Certyfikat GTÜ stanowi gwarancję dla warsztatów i użytkowników, że praktycznie wykluczone jest niewłaściwe działanie urządzenia, pod warunkiem, że zostało prawidłowo zamontowane i jest używane zgodnie z przeznaczeniem. STOP&GO 7 PLUS-MINUS SKT i 8 PLUS-MINUS SKT to wysokonapięciowe i ultradźwiękowe urządzenia wielofunkcyjne. Innowacyjne urządzenia dysponują płytkami wysokonapięciowymi i można je łatwo zamontować dzięki nowoczesnym zaciskom. Poza użyciem wysokiego napięcia kuny odstraszane są od pojazdu za pomocą niesłyszalnych dla człowieka ultradźwięków - informuje producent w komunikacie prasowym.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony