ReklamaB1 - ogumienie - citexpo.com.cn

nie przegap

Nowości produktowe

Wyposażenie warsztatu

Warto wiedzieć

ponad rok temu  01.02.2017, ~ Administrator   

Ofensywa ATH-Heinl na hydrauliczne podnośniki dwukolumnowe
Strona 1 z 2

Niemiecka firma ATH-Heinl GmbH & Co. KG zlokalizowana w bawarskim miasteczku Sulzbach-Rosenberg jest producentem wyposażenia warsztatowego od ponad 25 lat. Od początku swojej działalności przeszła olbrzymią drogę rozwoju. Sukces i szybki rozwój osiągnęła łącząc zalety produkcji w Chinach z projektowaniem, testowaniem i rozwojem produktów w Niemczech. Idee wymyślane i testowane w Niemczech wprowadzane są w najnowocześniejszych fabrykach w Chinach pod kontrolą oddziału ATH Auto Maintenance Equipment Technologly Co.,Ltd Shanghai.  

Urządzenia ATH produkowane w jednych z najnowocześniejszych fabrykach w pełni zautomatyzowanych: laserowe cięcie, czy zrobotyzowane spawanie pozwalają uzyskiwać produkty o bardzo dobrej jakości.

Od marca 2017 roku na rynek polski zostaje wprowadzona najnowsza linia hydraulicznych podnośników dwukolumnowych o nazwie Comfort lift. Podnośniki w pełni zaprojektowane w Niemczech wyróżniają się bardzo silnymi pompami, co w efekcie przekłada się na szybkość podnoszenia i opuszczania tj. około 30 sekund. Standardowa prędkość w tego typu podnośnikach to około 40 sekund. W standardzie dostają państwo dwa penele kontrolne, po jednym na każdej kolumnie, przy czym jeden z paneli dodatkowo zaopatrzony jest w gniazda zasilania 230V, 12V i sprężonego powietrza. Wyjątkowo niska blacha przejazdowa ułatwia pracę i zwiększa komfort pracy.

Wysokość blachy przejazdowej jest praktycznie na tej samej wysokości co grubość metalu podstawy podnośnika i wynosi około 2cm. Wszystkie inne parametry i konstrukcje podnośnika zaprojektowano tak, aby w pełni spełniały wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów (np. wysokość podnoszenia 2 metry). A to wszystko w konstrukcji modułowej, w pełni wymienialnej i z łatwym dostępem do części zamiennych. Oznacza to, że jeśli kupisz podnośnik łączony dołem, to w przyszłości wystarczy dokupić odpowiedni moduł, aby połączyć podnośnik górną poprzeczką. Jeśli kupisz podnośnik o udźwigu 3,5 tony, a w przyszłości zauważyłeś, że potrzebujesz zwiększyć zakres ramion pod największe samochody dostawcze, nic prostrzego – wystarczy, że dopkupisz moduł z łapami. Wszystkie te kombinacje spełniają certyfikaty CE i są w pełni wymienialne.

Rodzina podnośników Comfort Lif. Możliwość zakupu w trzech wersjach udźwigu (3 tony, 3,5 tony oraz 4 tony) oraz w trzech wersjach konstrukcyjnych (łączony dołem, łączony górą o wysokości 4m oraz łączony górą o wysokości 4,9,m).

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony