Wydarzenia

4 miesiące temu  19.12.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Oleje Shell Helix Hybrid wyróżnione

Olej Shell Helix Hybrid zdobył wyróżnienie w 20. edycji konkursu Produkt Roku magazynu „autoEXPERT”. Przeznaczony do pojazdów hybrydowych produkt został doceniony w kategorii Chemia motoryzacyjna.

W tegorocznej edycji po raz pierwszy liczyły się głosy nie tylko złożonej z ekspertów motoryzacyjnych kapituły konkursu, ale także czytelników magazynu „autoEXPERT”. W plebiscycie wzięło udział 39 produktów zgrupowanych w trzech kategoriach: Wyposażenie warsztatów i oprogramowanie, Części zamienne i akcesoria motoryzacyjne, Chemia motoryzacyjna.
Jak podkreślono podczas ogłoszenia wyników, każdy z nominowanych produktów cechował się innowacyjnością w swoim sektorze. Wyróżnione i nagrodzone zostały nowoczesne rozwiązania, które wyraźnie nawiązują do wdrażanych coraz szerzej idei Przemysłu 4.0, a więc m.in. postępującej intensywnie digitalizacji rozwiązań i oszczędnej gospodarki w obiegu zamkniętym oraz ograniczania wpływu na środowisko.
– Obserwując sytuację w branży motoryzacyjnej, widzimy, że rynek aut hybrydowych dynamicznie rośnie. Między innymi z tego powodu my również rozwijamy ofertę produktów Shell opracowanych z myślą o pojazdach hybrydowych i wyłącznie elektrycznych – komentuje Łukasz Radzymiński, dyrektor sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.
Olej Shell Helix Hybrid został wyróżniony wśród produktów należących do chemii motoryzacyjnej. Zwycięzcą w tej kategorii został nowy, szybkoschnący system wypełniający do zastosowania w warsztatach blacharsko-lakierniczych.

B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony