Wydarzenia

ponad rok temu  12.09.2022, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Philips liczy na rekordową frekwencję

Od 13 do 17 września Frankfurt będzie stolicą światowego aftermarketu. Na liście wystawców tegorocznej Automechaniki nie mogło zabraknąć marki Philips.

O ile ubiegłoroczna, pandemiczna edycja była więcej niż skromna, o tyle ta zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Organizator nie rezygnuje wprawdzie z oryginalnej, hybrydowej formuły (w targach będzie można uczestniczyć także na platformie cyfrowej), ale wiadomo już, że ani wystawców, ani odwiedzających nie zabraknie, ponieważ nic nie zastępuje tradycyjnych kontaktów międzyludzkich. Co więcej – zapowiada się rekordowa frekwencja!
Philips anonsuje dużą ekspozycję i pełny przegląd najważniejszych produktów, ale także premiery produktowe i handlowe. Nie jest tajemnicą, że w tym roku szczególne miejsce zajmować będą najnowsze rozwiązania z branży LED. Tym żyje obecnie cała oświetleniowa Europa, a holenderski gigant ma na tym polu wiele do zaoferowania. Pogoń za najnowszymi technologiami nie oznacza oczywiście lekceważenia tego, co popularne i sprawdzone. Także w tym segmencie firma wprowadza pewne innowacje w trosce o jak najwyższy poziom bezpieczeństwa na drogach.
Prezentacja firmy Philips będzie miała miejsce w hali 4.1, stanowisko D69.

B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony