Wydarzenia

ponad rok temu  28.05.2013, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Pierwsza rocznica sieci Hella Service Partner

Z okazji pierwszej rocznicy działalności sieci warsztatowej Hella Service Partner w Polsce w dniach 26-27.03.2004 zorganizowano w Sochaczewie zjazd jej uczestników. W spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele dystrybutorów zaangażowanych w tworzenie i rozbudowę sieci. Spotkanie było okazją do podsumowań pierwszego roku działalności oraz zaprezentowania planów na najbliższą przyszłość. Podczas zjazdu warsztatom i dystrybutorom zostały wręczone wyróżnienia m.in. za obroty oraz zaangażowanie w rozbudowę sieci Hella Service Partner.


Przedstawiciele firmy Hella Polska zadbali, aby każdy z uczestników w kameralnej atmosferze miał okazję do indywidualnych rozmów z przedstawicielami firmy oraz zapoznania się i wymiany doświadczeń między sobą.
Oprócz części merytorycznej przewidzianych było wiele atrakcji m.in. pokazy tańców latynoamerykańskich, jednak główną atrakcją nieoficjalnej części tego dwudniowego zlotu był udział w praktycznych ćwiczeniach doskonalenia techniki jazdy przygotowanych przez Szkołę Jazdy Renault na lotnisku wojskowym w Sochaczewie.

Krótka charakterystyka sieci

Sieć warsztatowa Hella Service Partner zapoczątkowała swoją działalność w Polsce wiosną ubiegłego roku, obecnie liczy 44 placówki serwisowe. System ten proponuje warsztatom rozszerzenie swej dotychczasowej działalności o zapewniające wysoki zysk usługi w 4 obszarach – klimatyzacji, oświetlenia, elektroniki i elektrotechniki samochodowej przy wsparciu znanego i silnego partnera – firmy Hella.
B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony