Instalacje gazowe

7 miesięcy temu  20.10.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Pierwsze spotkanie Akademii Młodego Mechanika za nami

Marka STAG z dumą dołączyła do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. W najbliższej edycji zawodów młodzi pasjonaci motoryzacji powalczą o nagrody w nowej kategorii - Młody Instalator LPG, której partnerem jest AC SA, właściciel marki STAG.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to ogólnopolski projekt edukacyjny, skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych kształcących w kierunkach technicznych związanych z motoryzacją. Jego celem jest rozwój talentów, pasji i umiejętności młodych ludzi, zgodnie z realiami, aktualnymi trendami i potrzebami rynku motoryzacyjnego.

W kolejnej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników młodzi pasjonaci motoryzacji będą mogli poszerzać swoją wiedzę i walczyć o nagrody w nowej kategorii - Młody Instalator LPG. Uczestnicy Mistrzostw będą czerpać wiedzę od ekspertów białostockiej spółki AC SA, lidera branży autogaz i jednego z największych producentów instalacji gazowych pod marką STAG.

Integralną częścią Mistrzostw są spotkania w ramach Akademii Młodego Mechanika. Ostatnie spotkanie Akademii odbyło się w październiku w Zespole Szkół Mechanicznych w Białymstoku. Kilkuset uczniów szkół technicznych nie tylko poznawało tajniki naszych instalacji LPG, ale miało też okazję porozmawiać z gwiazdami świata motoryzacji - Jakubem Przygońskim i Grzegorzem Dudą.

- Poprzez udział w Mistrzostwach i Akademii chcemy wspierać rozwój młodych talentów w dziedzinie montażu instalacji LPG, a co za tym idzie - kształcić nowe pokolenie montażystów dla całej naszej branży –

podkreśla Paweł Baraniuk, wiceprezes AC SA ds. Handlu i Rozwoju.

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

AC SA to największa w Polsce firma z segmentu instalacji gazowych, która może pochwalić się największym udziałem w rynku wśród polskich producentów instalacji LPG. Potwierdza to liczba aut z zamontowaną instalacją STAG poruszających się po polskich drogach – to ponad 1 mln pojazdów. Ponad 35 lat doświadczenia oraz stały rozwój oferty plasują spółkę na pozycji lidera i prekursora zmian w obszarze produkcji instalacji autogaz. 

W Polsce działa sieć ponad 100 Autoryzowanych Serwisów STAG oraz ponad 100 Rekomendowanych Warsztatów STAG. Autoryzowane Serwisy STAG spełniają surowe kryteria, a marka STAG to gwarancja wiedzy technicznej ich pracowników. Instalacjami autogaz STAG zajmuje się także kilkaset warsztatów posiadających homologację marki. Tak potężna sieć czyni z AC SA lidera w branży, z odpowiednim zapleczem i najwyższej jakości produktem.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony