Lakiernictwo i blacharstwo

ponad rok temu  28.05.2013, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Podkład niskoemisyjny Plus firmy DuPont

Z powodu coraz ostrzejszych regulacji prawnych dotyczących ochrony środowiska, DuPont opracował znaczącą ilość produktów o niskiej emisji, które są rozpoznawalne dzięki etykietom na puszkach “LE”. Produkty te są zgodne z najwyższymi normami ochrony środowiska.
Nowy podkład LE Plus firmy DuPont jest doskonały do wypełniania i izolacji w każdym rodzaju naprawy – zaprawce, naprawie elementu i malowaniu całościowym. Podkład LE Plus jest bardziej odporny na przeszlifowanie i nie powoduje zapychania się tarcz szlifierki. Ponieważ produkt daje doskonałe wypełnienie w niewielu warstwach, po jego zastosowaniu otrzymamy lepszy efekt zużywając mniej materiału. Lepsza naprawa – przy mniejszych kosztach materiałowych!
Podkład LE Plus udowadnia swą wyż-szość trzema sposobami: łatwością stosowania, uniwersalną aplikacją i doskonałą przyczepnością warstwy wierzchniej. Łatwy
w nakładaniu i z długim czasem żywotności, podkład LE Plus jest mieszany z istniejącymi utwardzaczami i rozpuszczalnikami. W celu zwiększenia elastyczności wystarczy dodać 805R DuPont’a według zaleceń. Produkt charakteryzuje się również szybkim czasem schnięcia przy zastosowaniu promiennika podczerwieni. Dodatkowo, poprzez redukcję z zastosowaniem konwertora bez szlifowania, podkład LE Plus gwarantuje perfekcyjny rezultat w wersji “mokre na mokre” w jednej tylko warstwie. Nowy podkład LE Plus doskonale współgra z systemem ValueShade®.
B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony