Wydarzenia

miesiąc temu  02.04.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

Podwójna pula nagród na 30-lecie

10. edycja promocji AP Expert to świetna okazja do tego, by celebrować jubileusz firmy Auto Partner SA, która na polskim rynku jest już od 1993 roku. Tegoroczna podwojona pula nagród o łącznej wartości ponad 2 mln zł robi wrażenie!

Długoterminowa promocja skierowana do klientów warsztatowych ruszyła 1 marca. W ciągu najbliższych 5 miesięcy na uczestników czekać będą zadania specjalne i nagrody, a droga do wielkiego finału obfitować ma w niespodzianki. Przede wszystkim uczestnik promocji może liczyć na nagrody za prawie każde działanie – już za rejestrację na platformie www.apexpert.pl otrzyma drobny upominek z firmowym logo.
Podczas promocji każdy uczestnik będzie widział indywidualnie wyznaczony target zakupowy. W pierwszej kolejności za jego realizację otrzyma wózek warsztatowy, a następnie zaproszenie do finału teoretycznego (test wiedzy online) i wejście do rankingu punktowego. Co ważne, dotyczy to...

Pełna treść artykułu dostępna jest tylko dla zalogowanych prenumeratorów Nowoczesnego Warsztatu.
Możesz odblokować dostęp poniżej lub zalogować się na stronie nowoczesnywarsztat.pl i ponownie przejść do tego artykułu.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony