Warto wiedzieć

miesiąc temu  26.02.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Polak wśród najlepszych mechaników na świecie

Jarosław Malec, mechanik z firmy Satall, łódzkiej autoryzowanej stacji serwisowej marki Mitsubishi, został finalistą ogólnoświatowej Olimpiady Mechaników Mitsubishi Motors. Polak zdobył też drugie miejsce w europejskiej edycji olimpiady.

Najlepszy spośród 83 polskich mechaników - Jarosław Malec z łódzkiego autoryzowanego serwisu MMC Satall - odniósł znaczący sukces zdobywając drugie miejsce w europejskim finale Olimpiady Technicznej dla Mechaników Mitsubishi Motors, do którego przystąpiło 18 państw, reprezentowanych przez 18 uczestników. W europejskim finale Olimpiady przyznano 5 nagród dla zawodników z 5 krajów – pierwsze miejsce przypadło mechanikowi z Holandii, drugie – z Polski, trzecie – z Wielkiej Brytanii, czwarte z Francji i piąte z Austrii.

Jarosław Malec, który był też zwycięzcą olimpiady w Polsce w 2019 roku i zdobywcą 2. miejsca w tej rywalizacji w 2018 roku, uczestniczył w lutym 2024 roku w tokijskim ogólnoświatowym finale konkursu, w którym wzięło udział 25 mechaników z 25 krajów na całym świecie.

Wysoka jakość obsługi to nasza obietnica wobec użytkowników samochodów Mitsubishi. By ją spełnić i utrzymać tak wyśrubowany poziom przez lata, konieczne są nieustanne szkolenia i weryfikowanie wiedzy naszej kadry, takie, jak Olimpiada Techniczna Mitsubishi Motors - mówi z dumą Jacek Olszewski, trener techniczny i specjalista ds. wsparcia technicznego w Astara Poland.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony