ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Wydarzenia

3 miesiące temu  11.07.2019, ~ Administrator   

Polski dzień marki Bahco w Niemczech – wyjątkowe spotkanie

Uczestnicy spotkania na wspólnym zdjęciu

24-26 maja w Mannheim (Niemcy), w Hotelu Radison Blue odbyło się wyjątkowe spotkanie dystrybutorów marki Bahco. Wyjątkowe, ponieważ tym razem zaproszonymi gośćmi byli nie tylko przedstawiciele firmy z Polski (najliczniejsza grupa), ale także z Węgier, Czech, Słowacji, Austrii, Szwajcarii i Niemiec. Gościem specjalnym spotkania była Gosia Rdest – kierowca wyścigowy, ambasadorka marki Bahco od niespełna 2 lat.

Jako jedna z wiodących marek na rynku narzędziowym, Bahco zobowiązane jest do nieustannej pracy nad jakością produktów, wzbogacaniem oferty pod kątem potrzeb i wymogów rynku oraz zapewnieniem jak najprostszej komunikacji na linii producent – sprzedawca – klient. Jakość, sumienność, komunikacja, wizerunek, rozpoznawalność marki to podstawy rozwoju.
Rozwój i digitalizacja to tematy, od których gospodarz konferencji Piotr Nowak, dyrektor zarządzający i członek zarządu SNA...

Pełna treść artykułu dostępna jest tylko dla zalogowanych prenumeratorów Nowoczesnego Warsztatu.
Możesz odblokować dostęp poniżej lub zalogować się na stronie nowoczesnywarsztat.pl i ponownie przejść do tego artykułu.

GALERIA ZDJĘĆ

Gosia Rdest jest ambasadorką marki Bahco
Spotkanie było okazją, aby zaprezentować najnowsze pozycje w ofercie i zapoznać uczestników z celami, które stawia sobie marka Bahco

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony